Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Puru (Pu Xinyu) na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Puru (Pu Xinyu): přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Puru (Pu Xinyu) v databázi WikiOO.org stalo PEAR FLOWER AND BIRD: 200 prohlídek, což představuje 4% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich AUTUMN COUNTRYSIDE a Kneeling by the River. Záznamy o umělci Puru (Pu Xinyu) byly prohlíženy celkem 4 800krát: 1 200krát u profilu umělce a 3 600krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 3 800 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (81%), telefony (17%) a tablety (2%). Čtenáři konzultují Jednotná paleta (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 87% návštěv oproti 78% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Puru (Pu Xinyu)
Díla umělce Puru (Pu Xinyu) seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 návštěv · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 návštěv · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 návštěv · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 návštěv · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 návštěv · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 návštěv · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 návštěv · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 návštěv · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 návštěv · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 návštěv · 2,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Puru (Pu Xinyu)?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 3 200 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 300 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Puru (Pu Xinyu) vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Puru (Pu Xinyu) si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 2,0% | 4,3% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 19,1% |
| Luminózní | 82,0% | 76,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 66,0% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 23,4% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 8,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 2,1% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,0% | 57,5% |
| Pastelové barvy | 26,0% | 34,0% |
| Monochromní | 12,0% | 6,4% |
| Zemité tóny | 0,0% | 2,1% |
| Západ slunce | 2,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 23,4% |
| Vyvážená | 70,0% | 63,8% |
| Živobylé | 14,0% | 12,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 52,0% | 48,9% |
| Jemný | 26,0% | 29,8% |
| Vyvážený | 6,0% | 8,5% |
| Výrazný | 10,0% | 8,5% |
| Prohlášení | 6,0% | 4,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 12,8% |
| Jednotná paleta | 78,0% | 87,2% |
Která díla Puru (Pu Xinyu) jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Puru (Pu Xinyu)?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 900 | 81,2% |
| telefony | 800 | 16,7% |
| tablety | 100 | 2,1% |
V jakých jazycích je Puru (Pu Xinyu) vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
| francouzsky | 100 | 33,3% |
Kolik konzultací Puru (Pu Xinyu) se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 400 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 100 |
| út 10 Lis (předpověď) | 400 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 500 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 100 |
| út 24 Lis (předpověď) | 500 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Puru (Pu Xinyu)
Která díla umělce Puru (Pu Xinyu) jsou nejčastěji prohlížena?
- PEAR FLOWER AND BIRD s 200 prohlédnutími (4% všech prohlídek Puru (Pu Xinyu)). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Puru (Pu Xinyu) vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 4 800krát za dvanáct měsíců: 1 200 na profilu umělce a 3 600 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Puru (Pu Xinyu) vyhledáván?
- Profil Puru (Pu Xinyu) byl prohlížen na počítače (81%), telefony (17%) a tablety (2%); počítače tvoří 81% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Puru (Pu Xinyu) čtenáři preferují?
- Jednotná paleta (Harmonie barev): 87% návštěv oproti 78% v katalogu.