Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rafael Barradas na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rafael Barradas: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Rafael Barradas v databázi WikiOO.org stalo Barcelona Street at 1 pm: 300 prohlídek, což představuje 6% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Aragon a Hospital. Záznamy o umělci Rafael Barradas byly prohlíženy celkem 7 300krát: 2 000krát u profilu umělce a 5 300krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 33% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 5 200 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (89%) a telefony (11%). Čtenáři konzultují Prohlášení (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 47% návštěv oproti 36% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Rafael Barradas
Díla umělce Rafael Barradas seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 návštěv · 5,5%
-
2
Aragon
300 návštěv · 5,5%
-
3
Hospital
300 návštěv · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 návštěv · 3,6%
-
5
poster
200 návštěv · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 návštěv · 3,6%
-
7
Figure 1
200 návštěv · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 návštěv · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 návštěv · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 návštěv · 3,6%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Rafael Barradas?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 500 |
| Čec 2026 | 1 500 | 3 700 |
| Srp 2026 | 0 | 900 |
| Zář 2026 | 400 | 200 |
Jak často jsou díla umělce Rafael Barradas vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Rafael Barradas si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 10,9% |
| Měkké stínění | 10,0% | 5,5% |
| Střední jas | 28,0% | 21,8% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 36,4% |
| Luminózní | 28,0% | 25,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 34,0% | 32,7% |
| Jemné odstíny | 14,0% | 21,8% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 16,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 24,0% | 27,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 1,8% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 39,1% | 44,9% |
| Zemité tóny | 23,9% | 24,5% |
| Tmavé tóny | 15,2% | 16,3% |
| Pastelové barvy | 19,6% | 12,2% |
| Monochromní | 2,2% | 0,0% |
| Západ slunce | 0,0% | 2,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 34,5% |
| Vyvážená | 32,0% | 27,3% |
| Živobylé | 38,0% | 38,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 14,0% | 10,9% |
| Jemný | 12,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 14,0% | 7,3% |
| Výrazný | 24,0% | 16,4% |
| Prohlášení | 36,0% | 47,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 1,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 7,3% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 12,7% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 56,0% | 50,9% |
Která díla Rafael Barradas jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Rafael Barradas?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 500 | 89,0% |
| telefony | 800 | 11,0% |
V jakých jazycích je Rafael Barradas vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 75,0% |
| španělsky | 100 | 25,0% |
Kolik konzultací Rafael Barradas se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Rafael Barradas
Která díla umělce Rafael Barradas jsou nejčastěji prohlížena?
- Barcelona Street at 1 pm s 300 prohlédnutími (6% všech prohlídek Rafael Barradas). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Rafael Barradas vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 7 300krát za dvanáct měsíců: 2 000 na profilu umělce a 5 300 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Rafael Barradas vyhledáván?
- Profil Rafael Barradas byl prohlížen na počítače (89%) a telefony (11%); počítače tvoří 89% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Rafael Barradas čtenáři preferují?
- Prohlášení (Kontrast): 47% návštěv oproti 36% v katalogu.