Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rafael De Penagos na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rafael De Penagos: statistiky v kostce
Untitled (551) je nejvyhledávanějším dílem umělce Rafael De Penagos: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: Untitled (168) a Untitled (205). Celkový počet prohlídek: 6 100 (1 000 profil umělce, 5 100 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (5 500 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (98%) a telefony (2%). Zaznamenaná preference: Vyvážená harmonie (Harmonie barev), 25% návštěv pro 10% katalogu.
Top 10 děl umělce Rafael De Penagos podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Rafael De Penagos.
-
1
Untitled (551)
300 návštěv · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 návštěv · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 návštěv · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 návštěv · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 návštěv · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 návštěv · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 návštěv · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 návštěv · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 návštěv · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 návštěv · 1,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Rafael De Penagos?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 400 |
| Čec 2026 | 900 | 4 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Rafael De Penagos?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Rafael De Penagos si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 3,8% |
| Měkké stínění | 10,0% | 9,4% |
| Střední jas | 28,0% | 18,9% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 41,5% |
| Luminózní | 28,0% | 26,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 24,5% |
| Jemné odstíny | 16,0% | 13,2% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 18,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 50,0% | 43,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 30,4% | 40,0% |
| Zemité tóny | 28,3% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 17,4% | 18,0% |
| Pastelové barvy | 13,0% | 10,0% |
| Přírodní motivy | 4,3% | 4,0% |
| Západ slunce | 2,2% | 6,0% |
| Metalické tóny | 4,3% | 2,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 11,3% |
| Vyvážená | 36,0% | 41,5% |
| Živobylé | 52,0% | 47,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 1,9% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,0% | 13,2% |
| Prohlášení | 78,0% | 84,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 17,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 34,0% | 18,9% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 24,5% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 20,8% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 18,9% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Rafael De Penagos?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Je Rafael De Penagos vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 6 000 | 98,4% |
| telefony | 100 | 1,6% |
Jaké je rozdělení čtenářů Rafael De Penagos podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Rafael De Penagos včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Rafael De Penagos: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Rafael De Penagos má nejvíce prohlídek?
- Untitled (551): 300 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Rafael De Penagos?
- 6 100 návštěv za dvanáct měsíců (1 000 prohlídek profilu umělce, 5 100 prohlídek děl).
Je Rafael De Penagos vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (98%) a telefony (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 98%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Rafael De Penagos?
- Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 25% návštěv pro 10% katalogu.