Ramón Casas Statistiky čtenářství a konzultací

1866 – 1932

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ramón Casas na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Ramón Casas: přehled čtenosti

Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Ramón Casas v databázi WikiOO.org stalo La pereza: 1 500 prohlídek, což představuje 16% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo a La Sargantain. Záznamy o umělci Ramón Casas byly prohlíženy celkem 17 000krát: 10 200krát u profilu umělce a 6 800krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 42% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Zář 2026 s 7 600 návštěvami. Záznamy jsou čteny v německy (36%), španělsky (15%) a estonsky (12%). Čtenáři jsou sídloci především v Německo (44%), Estonsko (12%) a Japonsko (9%). Konzultace probíhá na počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%). Čtenáři konzultují Klidná (Emoční náboj) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 28% návštěv oproti 4% děl.

10 nejčastěji prohlížených děl umělce Ramón Casas

Díla umělce Ramón Casas seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.

  1. La pereza 1 La pereza, 1898 1 500 návštěv · 15,6%
  2. Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo 2 Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo, 1893 1 100 návštěv · 11,5%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 700 návštěv · 7,3%
  4. Foreshortened female nude 4 Foreshortened female nude, 1894 500 návštěv · 5,2%
  5. Out of Doors 5 Out of Doors, 1891 400 návštěv · 4,2%
  6. Garrote vil 6 Garrote vil, 1894 400 návštěv · 4,2%
  7. Dance at the Moulin de la Galette 7 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 300 návštěv · 3,1%
  8. Female nude 8 Female nude, 1894 300 návštěv · 3,1%
  9. Female portrait 9 Female portrait, 1904 300 návštěv · 3,1%
  10. Mezi dvěma kapitolami 10 Mezi dvěma kapitolami, 1890 300 návštěv · 3,1%

Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Ramón Casas?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Tabulka dat
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100100
Čec 20267003 400
Srp 2026200500
Zář 20266 5001 100
Říj 20262 7001 700

Jak často jsou díla umělce Ramón Casas vyhledávána?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Která díla Ramón Casas jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Tabulka dat
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
La pereza000000001000100500
A l'estiu tota cuca viu00000000200000
The Lyceum00000000001000
Portrait of Isabel Llorach000000000000
Portrait of Senyora Baladia000000000000
Study from Life for the Por…000000000000
Tom Roberts000000000000
Portrait of Montserrat Carbó000000000000
Dona rera persiana (Woman A…000000000000
Montserrat Casas000000000000

Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Ramón Casas?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Tabulka dat
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače8 90052,4%
telefony6 60038,8%
tablety1 5008,8%

V jakých jazycích je Ramón Casas vyhledáván?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Tabulka dat
JazykNávštěvySdílet
německy1 20036,4%
španělsky50015,2%
estonsky40012,1%
japonsky3009,1%
rusky3009,1%
anglicky2006,1%
korejsky2006,1%
francouzsky1003,0%
italsky1003,0%

Kolik konzultací Ramón Casas se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Tabulka dat
DenNávštěvy
pá 16 Říj200
so 17 Říj0
ne 18 Říj200
po 19 Říj200
út 20 Říj0
st 21 Říj600
čt 22 Říj100
pá 23 Říj300
so 24 Říj600
ne 25 Říj300
po 26 Říj400
út 27 Říj400
st 28 Říj500
čt 29 Říj200
pá 30 Říj1 600
so 31 Říj600
ne 1 Lis600
po 2 Lis600
út 3 Lis600
st 4 Lis100
čt 5 Lis300
pá 6 Lis (předpověď)1 400
so 7 Lis (předpověď)800
ne 8 Lis (předpověď)700
po 9 Lis (předpověď)800
út 10 Lis (předpověď)700
st 11 Lis (předpověď)800
čt 12 Lis (předpověď)400
pá 13 Lis (předpověď)1 700
so 14 Lis (předpověď)1 000
ne 15 Lis (předpověď)900
po 16 Lis (předpověď)1 000
út 17 Lis (předpověď)800
st 18 Lis (předpověď)1 000
čt 19 Lis (předpověď)500
pá 20 Lis (předpověď)1 900
so 21 Lis (předpověď)1 100
ne 22 Lis (předpověď)1 000
po 23 Lis (předpověď)1 100
út 24 Lis (předpověď)900
st 25 Lis (předpověď)1 100
čt 26 Lis (předpověď)600

Otázky týkající se čtenářů Ramón Casas

Která díla umělce Ramón Casas jsou nejčastěji prohlížena?

La pereza s 1 500 prohlédnutími (16% všech prohlídek Ramón Casas). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.

Kolikrát byl(a) Ramón Casas vyhledán(a) na WikiOO.org?

17 000krát za dvanáct měsíců: 10 200 na profilu umělce a 6 800 u záznamů děl.

Na jakých zařízeních je Ramón Casas vyhledáván?

Profil Ramón Casas byl prohlížen na počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%); počítače tvoří 52% všech prohlíženích.

V jakých jazycích je Ramón Casas vyhledáván?

V německy (36%), španělsky (15%) a estonsky (12%). Na prvním místě je německy s podílem 36%.

Jaké díla umělce Ramón Casas čtenáři preferují?

Klidná (Emoční náboj): 28% návštěv oproti 4% v katalogu.