Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ramon De Mur na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ramon De Mur: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Ramon De Mur v databázi WikiOO.org stalo The Fall: 300 prohlídek, což představuje 30% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Virgin Suckling The Child a Virgin Suckling The Child. Záznamy o umělci Ramon De Mur byly prohlíženy celkem 1 300krát: 500krát u profilu umělce a 800krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Čtenáři konzultují Vyvážená (Intenzita barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 60% návštěv oproti 33% děl.
5 nejčastěji prohlížených děl umělce Ramon De Mur
Díla umělce Ramon De Mur seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Fall, 1412
300 návštěv · 30,0%
-
2
Virgin Suckling The Child
300 návštěv · 30,0%
-
3
Virgin Suckling The Child
200 návštěv · 20,0%
-
4
Virgin Feeding The Child. By Ramon De Mur
100 návštěv · 10,0%
-
5
Tremosa Inaugura La Restauració Del Camí De Ronda I L'escala De La Torre Del Castell De Mur
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Ramon De Mur?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 400 |
Jak často jsou díla umělce Ramon De Mur vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Ramon De Mur si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 44,4% | 70,0% |
| Střední jas | 44,4% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 11,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,1% | 10,0% |
| Jemné odstíny | 11,1% | 30,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 33,3% | 30,0% |
| Sytá barva | 22,2% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 55,6% | 50,0% |
| Zemité tóny | 33,3% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,1% | 10,0% |
| Vyvážená | 33,3% | 60,0% |
| Živobylé | 55,6% | 30,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 44,4% | 60,0% |
| Prohlášení | 33,3% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 10,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 55,6% | 80,0% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 10,0% |
Která díla Ramon De Mur jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Birth of Jesus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Mare De Déu De La Llet-deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tremosa Inaugura La Restaur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De La Llet-deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin Suckling The Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin Suckling The Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Virgin Feeding The Child. B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Retaule De Guimerà,de Ramon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Ramon De Mur vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Ramon De Mur se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Ramon De Mur
Která díla umělce Ramon De Mur jsou nejčastěji prohlížena?
- The Fall s 300 prohlédnutími (30% všech prohlídek Ramon De Mur). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 děl.
Kolikrát byl(a) Ramon De Mur vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 300krát za dvanáct měsíců: 500 na profilu umělce a 800 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Ramon De Mur čtenáři preferují?
- Vyvážená (Intenzita barev): 60% návštěv oproti 33% v katalogu.