Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Raoul De Longpre na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Raoul De Longpre: statistiky v kostce
Roses and Bumblebees je nejvyhledávanějším dílem umělce Raoul De Longpre: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Často se také zajímali o: Lilacs a A Spring Bouquet. Celkový počet prohlídek: 2 100 (500 profil umělce, 1 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 900 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 75% návštěv pro 52% katalogu.
Top 10 děl umělce Raoul De Longpre podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Raoul De Longpre.
-
1
Roses and Bumblebees, 1908
200 návštěv · 12,5%
-
2
Lilacs
200 návštěv · 12,5%
-
3
A Spring Bouquet, 1894
100 návštěv · 6,2%
-
4
Large Purple Clematis and White Daisies
100 návštěv · 6,2%
-
5
Roses and Bumblebees, 1906
100 návštěv · 6,2%
-
6
Violets, 1905
100 návštěv · 6,2%
-
7
White and Yellow Mums, 1894
100 návštěv · 6,2%
-
8
Red Roses in a Vase, 1898
100 návštěv · 6,2%
-
9
Pansies, 1900
100 návštěv · 6,2%
-
10
Hanging Basket, 1897
100 návštěv · 6,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Raoul De Longpre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Raoul De Longpre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Raoul De Longpre si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 25,0% |
| Měkké stínění | 2,5% | 0,0% |
| Střední jas | 7,5% | 6,2% |
| Jasná rovnováha | 15,0% | 12,5% |
| Luminózní | 62,5% | 56,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 7,5% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 52,5% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 32,5% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 71,8% | 68,8% |
| Zemité tóny | 23,1% | 31,2% |
| Pastelové barvy | 5,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 5,0% | 12,5% |
| Vyvážená | 75,0% | 75,0% |
| Živobylé | 20,0% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,5% | 0,0% |
| Jemný | 2,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,0% | 12,5% |
| Výrazný | 27,5% | 18,8% |
| Prohlášení | 62,5% | 68,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 6,2% |
| Vyvážená harmonie | 22,5% | 37,5% |
| Silná barevná jednotnost | 30,0% | 18,8% |
| Jednotná paleta | 5,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Raoul De Longpre?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roses La France and Jack Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daisies, Poppies and Cornfl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roses in Pinks and Yellows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lilacs and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Purple Clematis and W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rambling Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spray of Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Raoul De Longpre podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Raoul De Longpre včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Raoul De Longpre: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Raoul De Longpre má nejvíce prohlídek?
- Roses and Bumblebees: 200 návštěv, 12% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Raoul De Longpre?
- 2 100 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Raoul De Longpre?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 75% návštěv pro 52% katalogu.