Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Reuven Rubin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Reuven Rubin: statistiky v kostce
Road to Safed je nejvyhledávanějším dílem umělce Reuven Rubin: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Často se také zajímali o: Fisherman with a Large Net, (1942) a Crowning of the Torah. Celkový počet prohlídek: 4 000 (900 profil umělce, 3 100 děl). Nárůst o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (3 700 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (85%), telefony (12%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Vyvážená (Intenzita barev), 75% návštěv pro 56% katalogu.
Top 10 děl umělce Reuven Rubin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Reuven Rubin.
-
1
Road to Safed
200 návštěv · 5,0%
-
2
Fisherman with a Large Net, (1942)
200 návštěv · 5,0%
-
3
Crowning of the Torah
200 návštěv · 5,0%
-
4
Anemones
200 návštěv · 5,0%
-
5
Road through the Olive Groves, (1935)
200 návštěv · 5,0%
-
6
Jerusalem
200 návštěv · 5,0%
-
7
Rubin
100 návštěv · 2,5%
-
8
Fisherman, (1954)
100 návštěv · 2,5%
-
9
Still Life with Apples and Strawberries, (1940)
100 návštěv · 2,5%
-
10
Flute player, (1970)
100 návštěv · 2,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Reuven Rubin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 3 100 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Reuven Rubin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Reuven Rubin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 5,0% |
| Měkké stínění | 6,0% | 2,5% |
| Střední jas | 44,0% | 45,0% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 40,0% |
| Luminózní | 12,0% | 7,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 47,5% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 22,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 5,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,5% | 65,7% |
| Zemité tóny | 36,8% | 31,4% |
| Pastelové barvy | 2,6% | 2,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 7,5% |
| Vyvážená | 56,0% | 75,0% |
| Živobylé | 14,0% | 17,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 20,0% |
| Jemný | 24,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 12,5% |
| Výrazný | 34,0% | 35,0% |
| Prohlášení | 14,0% | 7,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 34,0% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,0% | 5,0% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 15,0% |
| Silná barevná jednotnost | 14,0% | 22,5% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 32,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Reuven Rubin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Zeppelin over Tel Aviv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rubin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rubin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rubin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait of the Artist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jerusalem seen from mt. sco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunflowers, (1945) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm in the Negev, (1960s) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GVM012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GVM012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Reuven Rubin vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 400 | 85,0% |
| telefony | 500 | 12,5% |
| tablety | 100 | 2,5% |
Jaké je rozdělení čtenářů Reuven Rubin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| arabsky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Reuven Rubin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Reuven Rubin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Reuven Rubin má nejvíce prohlídek?
- Road to Safed: 200 návštěv, 5% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Reuven Rubin?
- 4 000 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 3 100 prohlídek děl).
Je Reuven Rubin vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (85%), telefony (12%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 85%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Reuven Rubin?
- Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 75% návštěv pro 56% katalogu.