Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Richard Simkin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Richard Simkin: statistiky v kostce
The Russian Army je nejvyhledávanějším dílem umělce Richard Simkin: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Často se také zajímali o: Bunker's Hill a Corps Of Guides. Celkový počet prohlídek: 2 500 (900 profil umělce, 1 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 600 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená jemnost (Nasycení barev), 65% návštěv pro 22% katalogu.
Top 10 děl umělce Richard Simkin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Richard Simkin.
-
1
The Russian Army
300 návštěv · 17,6%
-
2
Bunker's Hill
300 návštěv · 17,6%
-
3
Corps Of Guides
200 návštěv · 11,8%
-
4
9th east norfolk regiment
200 návštěv · 11,8%
-
5
The 67th foot of british troops at the storming of the Taku Forts during the third invasion
100 návštěv · 5,9%
-
6
The Queen's Own Madras Sappers And Miners
100 návštěv · 5,9%
-
7
Escort Of The 20th Bengal Native Infantry
100 návštěv · 5,9%
-
8
Depiction Of Action
100 návštěv · 5,9%
-
9
The 23rd Regiment Royal Welsh Fusiliers
100 návštěv · 5,9%
-
10
The 3rd Gurkhas Skirmishing
100 návštěv · 5,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Richard Simkin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 400 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Richard Simkin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Richard Simkin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,3% | 0,0% |
| Střední jas | 38,9% | 41,2% |
| Jasná rovnováha | 44,4% | 58,8% |
| Luminózní | 8,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 17,6% |
| Jemné odstíny | 44,4% | 17,6% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 64,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 25,0% | 17,6% |
| Vyvážená | 66,7% | 58,8% |
| Živobylé | 8,3% | 23,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,8% | 5,9% |
| Vyvážený | 2,8% | 11,8% |
| Výrazný | 27,8% | 5,9% |
| Prohlášení | 66,7% | 76,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,1% | 17,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 5,9% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 64,7% |
| Jednotná paleta | 8,3% | 11,8% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Richard Simkin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Busaco, September 27th | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Infantry Deployed I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The 3rd Gurkhas Skirmishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Of The Pyrenees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 23rd Regiment Royal Wel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Uniforms of the Rifle Briga… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bunker's Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 100 |
| The Connaught Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 1st Bengal Cavalry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thin Red Line | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Richard Simkin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Richard Simkin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 800 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Richard Simkin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Richard Simkin má nejvíce prohlídek?
- The Russian Army: 300 návštěv, 18% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Richard Simkin?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců (900 prohlídek profilu umělce, 1 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Richard Simkin?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 65% návštěv pro 22% katalogu.