Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Robert Zund na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Robert Zund: statistiky v kostce
Oak Forest je nejvyhledávanějším dílem umělce Robert Zund: 1 000 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 24% celkového počtu. Často se také zajímali o: Three Crosses Along A Country Lane a Edge of the Woods with Flock of Sheep. Celkový počet prohlídek: 3 500 (300 profil umělce, 3 200 děl). Vrchol: Čec 2026 (3 000 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (80%), telefony (17%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 50% návštěv pro 35% katalogu.
Top 10 děl umělce Robert Zund podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Robert Zund.
-
1
Oak Forest, 1882
1 000 návštěv · 23,8%
-
2
Three Crosses Along A Country Lane
600 návštěv · 14,3%
-
3
Edge of the Woods with Flock of Sheep, 1897
300 návštěv · 7,1%
-
4
Bäume Am Wasser
200 návštěv · 4,8%
-
5
Im Eichwald
100 návštěv · 2,4%
-
6
Die Mühle Von Rathausen The Mill Of Rathausen
100 návštěv · 2,4%
-
7
The Mill Of Rathausen
100 návštěv · 2,4%
-
8
After Works In The Louvre
100 návštěv · 2,4%
-
9
Vierwaldstättersee Mit Blick Auf Die Rigiflanke
100 návštěv · 2,4%
-
10
Haus Zwischen Nussbäumen
100 návštěv · 2,4%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Robert Zund?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 2 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Robert Zund?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Robert Zund si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 26,0% | 38,1% |
| Měkké stínění | 26,0% | 16,7% |
| Střední jas | 34,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 12,0% | 11,9% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 47,6% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 30,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 42,3% | 50,0% |
| Zemité tóny | 34,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 23,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,0% | 23,8% |
| Vyvážená | 54,0% | 69,0% |
| Živobylé | 12,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 14,3% |
| Jemný | 18,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 12,0% | 2,4% |
| Výrazný | 22,0% | 16,7% |
| Prohlášení | 36,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 2,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 4,8% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 4,8% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 38,1% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 50,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Robert Zund?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oak Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 100 |
| Edge of the Woods with Floc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Mill Of Rathausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eichwaldlichtung Clearing I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haus Zwischen Nussbäumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Track | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tellsprung | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Crosses Along A Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Waldlichtung | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Robert Zund vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 80,0% |
| telefony | 600 | 17,1% |
| tablety | 100 | 2,9% |
Jaké je rozdělení čtenářů Robert Zund podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Robert Zund včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 600 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Robert Zund: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Robert Zund má nejvíce prohlídek?
- Oak Forest: 1 000 návštěv, 24% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Robert Zund?
- 3 500 návštěv za dvanáct měsíců (300 prohlídek profilu umělce, 3 200 prohlídek děl).
Je Robert Zund vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (80%), telefony (17%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 80%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Robert Zund?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 50% návštěv pro 35% katalogu.