Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rogier Van Der Weyden na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Rogier Van Der Weyden: statistiky v kostce
Descent from the Cross je nejvyhledávanějším dílem umělce Rogier Van Der Weyden: 7 900 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Často se také zajímali o: Zvěstování a Triptych Pierre Bladelina (detail). Celkový počet prohlídek: 91 500 (21 600 profil umělce, 69 900 děl). Nárůst o 2% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (56 100 návštěv). Jazyky: anglicky (46%), francouzsky (9%) a rusky (9%). Rozdělení zařízení: počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Prohlášení (Kontrast), 69% návštěv pro 56% katalogu.
Top 10 děl umělce Rogier Van Der Weyden podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Rogier Van Der Weyden.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Rogier Van Der Weyden?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
2 900
Čec 2026
6 700
49 400
Srp 2026
5 500
10 500
Zář 2026
9 200
7 100
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Rogier Van Der Weyden?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Rogier Van Der Weyden si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
40,8%
43,9%
Elegance
34,7%
30,3%
Pokojný
8,2%
12,8%
Klasické
8,2%
6,4%
Klidná atmosféra
4,1%
4,9%
Mystický
2,0%
1,1%
Romantický
2,0%
0,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
26,5%
26,2%
Duchovní
20,4%
18,6%
Reflektivní
16,3%
18,5%
Klidná
12,2%
14,9%
Závažný a tklivý
12,2%
10,5%
Záhadný
2,0%
4,1%
Dramatický
4,1%
2,6%
Romantický
6,1%
1,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
19,2%
Měkké stínění
46,0%
40,4%
Střední jas
28,0%
35,3%
Jasná rovnováha
8,0%
3,6%
Luminózní
4,0%
1,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
16,0%
7,2%
Jemné odstíny
34,0%
36,2%
Vyvážená jemnost
44,0%
50,1%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
6,1%
Sytá barva
0,0%
0,4%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
74,5%
81,5%
Tmavé tóny
8,5%
9,5%
Neutrální tóny
17,0%
8,7%
Monochromní
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
20,0%
Vyvážená
68,0%
72,3%
Živobylé
12,0%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
1,9%
Jemný
8,0%
3,0%
Vyvážený
6,0%
5,9%
Výrazný
26,0%
20,5%
Prohlášení
56,0%
68,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
6,2%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
11,5%
Vyvážená harmonie
10,0%
12,6%
Silná barevná jednotnost
58,0%
63,1%
Jednotná paleta
16,0%
6,6%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Rogier Van Der Weyden?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
wga.hu
tags: ['WEYDEN
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
400
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
600
Čtení Magdaleny
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Rodinný Triptych Braque (pr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
Odstranění z kříže
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
Bladelinova Triptych (pravá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
0
100
Triptych Pierre Bladelina (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
400
Sňetí z kříže (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
500
0
Lukáš kreslí portrét Panny…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
100
Altébra Miraflores (detaily)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Je Rogier Van Der Weyden vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
66 800
73,0%
telefony
21 800
23,8%
tablety
2 900
3,2%
Jaké je rozdělení čtenářů Rogier Van Der Weyden podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 800
45,7%
francouzsky
900
8,6%
rusky
900
8,6%
španělsky
800
7,6%
německy
500
4,8%
italsky
400
3,8%
korejsky
400
3,8%
polsky
300
2,9%
portugalsky
300
2,9%
turecky
300
2,9%
Jaká je denní čtenost Rogier Van Der Weyden včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
st 23 Zář
400
čt 24 Zář
200
pá 25 Zář
700
so 26 Zář
900
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
1 800
út 29 Zář
1 100
st 30 Zář
500
čt 1 Říj
800
pá 2 Říj
1 600
so 3 Říj
700
ne 4 Říj
1 100
po 5 Říj
1 200
út 6 Říj
1 100
st 7 Říj
800
čt 8 Říj
1 000
pá 9 Říj
700
so 10 Říj
900
ne 11 Říj
500
po 12 Říj
700
út 13 Říj
700
st 14 Říj (předpověď)
500
čt 15 Říj (předpověď)
600
pá 16 Říj (předpověď)
900
so 17 Říj (předpověď)
700
ne 18 Říj (předpověď)
600
po 19 Říj (předpověď)
1 100
út 20 Říj (předpověď)
800
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
600
pá 23 Říj (předpověď)
800
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
600
po 26 Říj (předpověď)
1 000
út 27 Říj (předpověď)
800
st 28 Říj (předpověď)
500
čt 29 Říj (předpověď)
600
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
600
po 2 Lis (předpověď)
1 000
út 3 Lis (předpověď)
800
Rogier Van Der Weyden: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Rogier Van Der Weyden má nejvíce prohlídek?
Descent from the Cross: 7 900 návštěv, 11% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Rogier Van Der Weyden?
91 500 návštěv za dvanáct měsíců (21 600 prohlídek profilu umělce, 69 900 prohlídek děl).
Je Rogier Van Der Weyden vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 73%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu Rogier Van Der Weyden?
anglicky (46%), francouzsky (9%) a rusky (9%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 46%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Rogier Van Der Weyden?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 69% návštěv pro 56% katalogu.