Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rose Maynard Bartonová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Rose Maynard Bartonová: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Rose Maynard Bartonová v databázi WikiOO.org stalo Emperor Penguins: 200 prohlídek, což představuje 7% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich London Street Scene a Relieving [the] Guard. Záznamy o umělci Rose Maynard Bartonová byly prohlíženy celkem 3 000krát: 300krát u profilu umělce a 2 700krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (97%) a telefony (3%). Čtenáři konzultují Ztlumené (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 68% návštěv oproti 42% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Rose Maynard Bartonová
Díla umělce Rose Maynard Bartonová seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Emperor Penguins
200 návštěv · 7,1%
-
2
London Street Scene
200 návštěv · 7,1%
-
3
Relieving [the] Guard
200 návštěv · 7,1%
-
4
A View Of Butt Bridge
200 návštěv · 7,1%
-
5
Raindrops On Fuchsia
100 návštěv · 3,6%
-
6
Cobbler's Shop In Lancelot Place
100 návštěv · 3,6%
-
7
Molly
100 návštěv · 3,6%
-
8
A Sunny Cornfield
100 návštěv · 3,6%
-
9
Village Scene
100 návštěv · 3,6%
-
10
Wallflowers
100 návštěv · 3,6%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Rose Maynard Bartonová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 100 | 2 400 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Rose Maynard Bartonová vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Rose Maynard Bartonová si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 3,6% |
| Měkké stínění | 14,0% | 3,6% |
| Střední jas | 22,0% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 46,4% |
| Luminózní | 6,0% | 3,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 42,0% | 67,9% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 3,6% |
| Sytá barva | 6,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 62,2% | 83,3% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 4,2% |
| Zemité tóny | 13,3% | 12,5% |
| Pastelové barvy | 4,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 42,9% |
| Vyvážená | 40,0% | 50,0% |
| Živobylé | 30,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 50,0% | 46,4% |
| Vyvážený | 18,0% | 21,4% |
| Výrazný | 18,0% | 17,9% |
| Prohlášení | 4,0% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 18,0% | 17,9% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 10,7% |
Která díla Rose Maynard Bartonová jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Doorway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Sunny Cornfield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Chelsea Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hyde Park in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St George's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Relieving | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Hospital Kilmainham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marching Band And Crowd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A London Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View Of Butt Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Rose Maynard Bartonová?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 96,7% |
| telefony | 100 | 3,3% |
V jakých jazycích je Rose Maynard Bartonová vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Rose Maynard Bartonová se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Rose Maynard Bartonová
Která díla umělce Rose Maynard Bartonová jsou nejčastěji prohlížena?
- Emperor Penguins s 200 prohlédnutími (7% všech prohlídek Rose Maynard Bartonová). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Rose Maynard Bartonová vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 000krát za dvanáct měsíců: 300 na profilu umělce a 2 700 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Rose Maynard Bartonová vyhledáván?
- Profil Rose Maynard Bartonová byl prohlížen na počítače (97%) a telefony (3%); počítače tvoří 97% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Rose Maynard Bartonová čtenáři preferují?
- Ztlumené (Nasycení barev): 68% návštěv oproti 42% v katalogu.