Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Salomon Van Ruysdael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Salomon Van Ruysdael: statistiky v kostce
After the Rain je nejvyhledávanějším dílem umělce Salomon Van Ruysdael: 1 000 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 36% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool a Still-Life with a Turkey. Celkový počet prohlídek: 3 600 (1 200 profil umělce, 2 400 děl). Vrchol: Čec 2026 (2 500 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (81%) a telefony (19%). Zaznamenaná preference: Měkké stínění (Jasnost světla), 64% návštěv pro 18% katalogu.
Top 10 děl umělce Salomon Van Ruysdael podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Salomon Van Ruysdael.
-
1
After the Rain, 1631
1 000 návštěv · 35,7%
-
2
A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool, 1659
200 návštěv · 7,1%
-
3
Still-Life with a Turkey, 1661
200 návštěv · 7,1%
-
4
A Waterfall by a Cottage in a Hilly Landscape
200 návštěv · 7,1%
-
5
A River Landscape with Fishermen
200 návštěv · 7,1%
-
6
River scene with ferry boat, 1650
100 návštěv · 3,6%
-
7
Seascape with Sailing Boat on the Left
100 návštěv · 3,6%
-
8
River View with a Ferry and a Bastion, 1664
100 návštěv · 3,6%
-
9
Sailing Vessels on an Inland Body of Water, Salomon van Ruysdael, c. 1640 - c. 1645, 1645
100 návštěv · 3,6%
-
10
A Country Road, 1648
100 návštěv · 3,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Salomon Van Ruysdael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 1 000 | 1 500 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Salomon Van Ruysdael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Salomon Van Ruysdael si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná | 50,0% | 72,2% |
| Pokojný | 33,3% | 11,1% |
| Nostalgický | 16,7% | 5,6% |
| Reflektivní | 0,0% | 11,1% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 18,0% | 64,3% |
| Střední jas | 28,0% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 46,0% | 10,7% |
| Luminózní | 4,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 58,0% | 35,7% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 54,0% | 67,9% |
| Vyvážená | 40,0% | 32,1% |
| Živobylé | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 3,6% |
| Jemný | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 32,0% | 25,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 17,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 3,6% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 64,3% |
| Jednotná paleta | 48,0% | 14,3% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Salomon Van Ruysdael?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Country Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with a Turkey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drawing the Eel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River View with a Ferry and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ferry near Gorinchem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River scene with ferry boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape at Arnheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ferryboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Salomon Van Ruysdael vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 80,6% |
| telefony | 700 | 19,4% |
Jaké je rozdělení čtenářů Salomon Van Ruysdael podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Salomon Van Ruysdael včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Salomon Van Ruysdael: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Salomon Van Ruysdael má nejvíce prohlídek?
- After the Rain: 1 000 návštěv, 36% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Salomon Van Ruysdael?
- 3 600 návštěv za dvanáct měsíců (1 200 prohlídek profilu umělce, 2 400 prohlídek děl).
Je Salomon Van Ruysdael vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (81%) a telefony (19%); nejvíce je jich počítače s podílem 81%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Salomon Van Ruysdael?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 64% návštěv pro 18% katalogu.