Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Samuel Bough na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Samuel Bough: statistiky v kostce
Children In The Stream - je nejvyhledávanějším dílem umělce Samuel Bough: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkového počtu. Často se také zajímali o: Pittenweem, Fife a Snowballing Outside Edinburgh University. Celkový počet prohlídek: 3 300 (1 900 profil umělce, 1 400 děl). Nárůst o 25% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 300 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (82%) a telefony (18%). Zaznamenaná preference: Střední jas (Jasnost světla), 50% návštěv pro 38% katalogu.
Top 10 děl umělce Samuel Bough podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Samuel Bough.
-
1
Children In The Stream -
200 návštěv · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 návštěv · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 návštěv · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 návštěv · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 návštěv · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 návštěv · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 návštěv · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 návštěv · 7,1%
-
9
The mail coach
100 návštěv · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 návštěv · 7,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Samuel Bough?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 1 000 | 1 300 |
| Srp 2026 | 300 | 100 |
| Zář 2026 | 500 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Samuel Bough?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Samuel Bough si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 14,3% |
| Měkké stínění | 24,0% | 14,3% |
| Střední jas | 38,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 21,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 52,0% | 42,9% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 21,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 51,4% | 40,0% |
| Zemité tóny | 42,9% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 5,7% | 10,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 35,7% |
| Vyvážená | 62,0% | 57,1% |
| Živobylé | 10,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 24,0% | 28,6% |
| Vyvážený | 4,0% | 14,3% |
| Výrazný | 24,0% | 7,1% |
| Prohlášení | 46,0% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 35,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Samuel Bough?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Samuel Bough vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 700 | 81,8% |
| telefony | 600 | 18,2% |
Jaké je rozdělení čtenářů Samuel Bough podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 66,7% |
| francouzsky | 200 | 33,3% |
Jaká je denní čtenost Samuel Bough včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Samuel Bough: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Samuel Bough má nejvíce prohlídek?
- Children In The Stream -: 200 návštěv, 14% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Samuel Bough?
- 3 300 návštěv za dvanáct měsíců (1 900 prohlídek profilu umělce, 1 400 prohlídek děl).
Je Samuel Bough vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (82%) a telefony (18%); nejvíce je jich počítače s podílem 82%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Samuel Bough?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 50% návštěv pro 38% katalogu.