Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Sir Charles Lock Eastlake na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Sir Charles Lock Eastlake: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Sir Charles Lock Eastlake v databázi WikiOO.org stalo Hagar and Ishmael: 200 prohlídek, což představuje 20% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Cave of Despair (from Edmund Spenser's 'The Faerie Queene', Book 1, Canto 9, Lines 8–35) a Brutus Exhorting the Romans to Revenge the Death of Lucretia. Záznamy o umělci Sir Charles Lock Eastlake byly prohlíženy celkem 1 300krát: 400krát u profilu umělce a 900krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Čtenáři konzultují Výrazný (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 60% návštěv oproti 28% děl.
7 nejčastěji prohlížených děl umělce Sir Charles Lock Eastlake
Díla umělce Sir Charles Lock Eastlake seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Hagar and Ishmael, 1830
200 návštěv · 20,0%
-
2
The Cave of Despair (from Edmund Spenser's 'The Faerie Queene', Book 1, Canto 9, Lines 8–35), 1830
200 návštěv · 20,0%
-
3
Brutus Exhorting the Romans to Revenge the Death of Lucretia, 1814
200 návštěv · 20,0%
-
4
Napoleon Bonaparte on Board the 'Bellerophon' in Plymouth Sound, 1815
100 návštěv · 10,0%
-
5
A Peasant Woman Fainting from the Bite of a Serpent, 1831
100 návštěv · 10,0%
-
6
An Italian Contadina and Her Children, 1823
100 návštěv · 10,0%
-
7
The Champion, 1824
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Sir Charles Lock Eastlake?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 800 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Sir Charles Lock Eastlake vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Sir Charles Lock Eastlake si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,9% | 40,0% |
| Měkké stínění | 37,5% | 60,0% |
| Střední jas | 34,4% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 6,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,4% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 31,2% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,4% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 10,0% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 6,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,2% | 40,0% |
| Vyvážená | 56,2% | 60,0% |
| Živobylé | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 28,1% | 60,0% |
| Prohlášení | 59,4% | 40,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,8% | 40,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 10,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,6% | 10,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 3,1% | 0,0% |
Která díla Sir Charles Lock Eastlake jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hagar and Ishmael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Moses and the Daughters of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brutus Exhorting the Romans… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Champion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Napoleon Bonaparte on Board… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colosseum from the Esqu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Contadina and He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moses and the Daughters of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Bonaparte on Board… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Held for Ransom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Sir Charles Lock Eastlake vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Sir Charles Lock Eastlake se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Sir Charles Lock Eastlake
Která díla umělce Sir Charles Lock Eastlake jsou nejčastěji prohlížena?
- Hagar and Ishmael s 200 prohlédnutími (20% všech prohlídek Sir Charles Lock Eastlake). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 děl.
Kolikrát byl(a) Sir Charles Lock Eastlake vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 300krát za dvanáct měsíců: 400 na profilu umělce a 900 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Sir Charles Lock Eastlake čtenáři preferují?
- Výrazný (Kontrast): 60% návštěv oproti 28% v katalogu.