Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stephen Nicoll na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Stephen Nicoll: statistiky v kostce
Field Frame Flowers, Yellow je nejvyhledávanějším dílem umělce Stephen Nicoll: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Často se také zajímali o: Holiday Postcard Series 1 Newport (IOW county press) a Field Frame Flowers, Green. Celkový počet prohlídek: 1 100 (200 profil umělce, 900 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 000 návštěv). Zaznamenaná preference: Luminózní (Jasnost světla), 70% návštěv pro 45% katalogu.
Top 8 děl umělce Stephen Nicoll podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Stephen Nicoll.
-
1
Field Frame Flowers, Yellow, 2008
200 návštěv · 20,0%
-
2
Holiday Postcard Series 1 Newport (IOW county press), 1990
200 návštěv · 20,0%
-
3
Field Frame Flowers, Green, 2008
100 návštěv · 10,0%
-
4
The Magic Walkman, 1992
100 návštěv · 10,0%
-
5
Night Music, 1992
100 návštěv · 10,0%
-
6
Holiday Postcard Series 4 Sandown (poem and memorabilia), 1990
100 návštěv · 10,0%
-
7
Holiday Postcard Series 2 Cowes (postcard messages), 1990
100 návštěv · 10,0%
-
8
Holiday Postcard Series 7 West Wight (poem and pebbles), 1990
100 návštěv · 10,0%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Stephen Nicoll?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Stephen Nicoll?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Stephen Nicoll si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,5% | 0,0% |
| Střední jas | 36,4% | 10,0% |
| Jasná rovnováha | 13,6% | 20,0% |
| Luminózní | 45,5% | 70,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,3% | 30,0% |
| Jemné odstíny | 31,8% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 9,1% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 31,8% | 30,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,0% | 70,0% |
| Tmavé tóny | 30,0% | 10,0% |
| Přírodní motivy | 10,0% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 9,1% | 20,0% |
| Vyvážená | 54,5% | 50,0% |
| Živobylé | 36,4% | 30,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,7% | 10,0% |
| Jemný | 18,2% | 40,0% |
| Vyvážený | 22,7% | 10,0% |
| Výrazný | 18,2% | 10,0% |
| Prohlášení | 18,2% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 59,1% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,2% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 9,1% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 4,5% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Stephen Nicoll?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Field Frame Flowers, Yellow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Field Frame Flowers, Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kew Icons Chinese Pagoda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tulip Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kew Icons Japanese Gateway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birch Tree Birds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Iris Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White Orchid Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Giant Lily Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Purple Orchid Reflections | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Stephen Nicoll podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| slovensky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Stephen Nicoll včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
Stephen Nicoll: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Stephen Nicoll má nejvíce prohlídek?
- Field Frame Flowers, Yellow: 200 návštěv, 20% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u Stephen Nicoll?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 900 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Stephen Nicoll?
- Ano, Luminózní (Jasnost světla): 70% návštěv pro 45% katalogu.