Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tamara De Lempicka na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Tamara De Lempicka: statistiky v kostce
Autoportrét v zeleném Bugatti je nejvyhledávanějším dílem umělce Tamara De Lempicka: 2 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 12% celkového počtu. Často se také zajímali o: in the Green Bugatti a La belle Rafaela. Celkový počet prohlídek: 18 200 (4 800 profil umělce, 13 400 děl). Nárůst o 58% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (13 100 návštěv). Jazyky: německy (29%), rusky (19%) a španělsky (13%). Země: Německo (40%), Švédsko (17%) a Polsko (10%). Rozdělení zařízení: počítače (65%), telefony (30%) a tablety (4%). Zaznamenaná preference: Dramatický (Atmosféra), 57% návštěv pro 0% katalogu.
Top 10 děl umělce Tamara De Lempicka podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Tamara De Lempicka.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Tamara De Lempicka?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
2 000
11 100
Srp 2026
300
1 600
Zář 2026
2 400
600
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Tamara De Lempicka?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Tamara De Lempicka si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
0,0%
56,9%
Elegance
50,0%
27,5%
Zlatavý luxus
50,0%
15,7%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
100,0%
54,8%
Výrazný
0,0%
16,7%
Vášnivý
0,0%
11,9%
Romantický
0,0%
7,1%
Dramatický
0,0%
4,8%
Reflektivní
0,0%
4,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
11,8%
Měkké stínění
22,0%
17,7%
Střední jas
46,0%
49,5%
Jasná rovnováha
22,0%
18,8%
Luminózní
2,0%
2,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
8,0%
11,3%
Jemné odstíny
18,0%
19,4%
Vyvážená jemnost
54,0%
45,7%
Jasná barevná přítomnost
20,0%
23,1%
Sytá barva
0,0%
0,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
56,1%
60,9%
Tmavé tóny
19,5%
20,5%
Neutrální tóny
21,9%
15,9%
Monochromní
0,0%
2,0%
Pastelové barvy
2,4%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
8,0%
11,8%
Vyvážená
54,0%
54,8%
Živobylé
38,0%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
2,7%
Jemný
4,0%
0,5%
Vyvážený
8,0%
1,6%
Výrazný
14,0%
11,8%
Prohlášení
72,0%
83,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
5,4%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
9,1%
Vyvážená harmonie
10,0%
23,7%
Silná barevná jednotnost
44,0%
46,8%
Jednotná paleta
26,0%
15,0%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Tamara De Lempicka?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Autoportrét v zeleném Bugat…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Portrét Marjorie Ferry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adam a Eva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Je Tamara De Lempicka vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 900
65,4%
telefony
5 500
30,2%
tablety
800
4,4%
Jaké je rozdělení čtenářů Tamara De Lempicka podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
1 800
29,0%
rusky
1 200
19,4%
španělsky
800
12,9%
švédsky
800
12,9%
anglicky
700
11,3%
nizozemsky
200
3,2%
Norwegian
200
3,2%
chorvatsky
100
1,6%
japonsky
100
1,6%
litevsky
100
1,6%
Jaká je denní čtenost Tamara De Lempicka včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
1 000
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
500
út 29 Zář
500
st 30 Zář
200
čt 1 Říj
1 000
pá 2 Říj
700
so 3 Říj
500
ne 4 Říj
400
po 5 Říj
1 100
út 6 Říj
800
st 7 Říj
1 000
čt 8 Říj
1 600
pá 9 Říj
1 400
so 10 Říj
2 200
ne 11 Říj
1 000
po 12 Říj
1 100
út 13 Říj
500
st 14 Říj
1 300
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj (předpověď)
1 700
so 17 Říj (předpověď)
1 700
ne 18 Říj (předpověď)
900
po 19 Říj (předpověď)
1 500
út 20 Říj (předpověď)
1 000
st 21 Říj (předpověď)
1 400
čt 22 Říj (předpověď)
1 700
pá 23 Říj (předpověď)
2 000
so 24 Říj (předpověď)
2 000
ne 25 Říj (předpověď)
1 100
po 26 Říj (předpověď)
1 700
út 27 Říj (předpověď)
1 100
st 28 Říj (předpověď)
1 600
čt 29 Říj (předpověď)
2 000
pá 30 Říj (předpověď)
2 200
so 31 Říj (předpověď)
2 200
ne 1 Lis (předpověď)
1 200
po 2 Lis (předpověď)
1 900
út 3 Lis (předpověď)
1 300
st 4 Lis (předpověď)
1 800
čt 5 Lis (předpověď)
2 200
Tamara De Lempicka: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Tamara De Lempicka má nejvíce prohlídek?
Autoportrét v zeleném Bugatti: 2 200 návštěv, 12% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Tamara De Lempicka?
18 200 návštěv za dvanáct měsíců (4 800 prohlídek profilu umělce, 13 400 prohlídek děl).
Je Tamara De Lempicka vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (65%), telefony (30%) a tablety (4%); nejvíce je jich počítače s podílem 65%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu Tamara De Lempicka?
německy (29%), rusky (19%) a španělsky (13%); nejčastějším jazykem je německy s podílem 29%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Tamara De Lempicka?
Ano, Dramatický (Atmosféra): 57% návštěv pro 0% katalogu.