Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Benjamin Kennington na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Benjamin Kennington: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Thomas Benjamin Kennington v databázi WikiOO.org stalo Homeless: 1 100 prohlídek, což představuje 34% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The pinch of poverty a The Mother. Záznamy o umělci Thomas Benjamin Kennington byly prohlíženy celkem 3 500krát: 1 000krát u profilu umělce a 2 500krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 38% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (71%), telefony (26%) a tablety (3%). Čtenáři konzultují Monochromní (Intenzita barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 59% návštěv oproti 32% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Thomas Benjamin Kennington
Díla umělce Thomas Benjamin Kennington seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Homeless, 1890
1 100 návštěv · 34,4%
-
2
The pinch of poverty, 1889
300 návštěv · 9,4%
-
3
The Mother, 1895
300 návštěv · 9,4%
-
4
Peek frean cos biscuits London, 1891
200 návštěv · 6,2%
-
5
The Toy Shop
100 návštěv · 3,1%
-
6
Portrait of Anne in Russian costume holding a balalaika, 1900
100 návštěv · 3,1%
-
7
The Letter
100 návštěv · 3,1%
-
8
Orphans, 1885
100 návštěv · 3,1%
-
9
Contemplation
100 návštěv · 3,1%
-
10
Serena, Found of Savages
100 návštěv · 3,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Thomas Benjamin Kennington?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 300 |
| Čec 2026 | 500 | 1 300 |
| Srp 2026 | 0 | 800 |
| Zář 2026 | 400 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Thomas Benjamin Kennington vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Thomas Benjamin Kennington si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,9% | 12,5% |
| Měkké stínění | 34,2% | 28,1% |
| Střední jas | 31,7% | 53,1% |
| Jasná rovnováha | 12,2% | 6,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,8% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 36,6% | 21,9% |
| Vyvážená jemnost | 19,5% | 15,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 17,1% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 65,6% | 89,5% |
| Tmavé tóny | 18,8% | 10,5% |
| Neutrální tóny | 15,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 31,7% | 59,4% |
| Vyvážená | 51,2% | 28,1% |
| Živobylé | 17,1% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,2% | 15,6% |
| Vyvážený | 7,3% | 6,2% |
| Výrazný | 29,3% | 15,6% |
| Prohlášení | 51,2% | 62,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,4% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,9% | 6,2% |
| Vyvážená harmonie | 7,3% | 3,1% |
| Silná barevná jednotnost | 65,8% | 78,1% |
| Jednotná paleta | 19,5% | 12,5% |
Která díla Thomas Benjamin Kennington jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Orphans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The pinch of poverty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Homeless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 500 | 0 |
| The Toy Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Plume Of Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Idle Hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Contemplation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Contemplation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temptation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Serena, Found of Savages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Thomas Benjamin Kennington?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 500 | 71,4% |
| telefony | 900 | 25,7% |
| tablety | 100 | 2,9% |
V jakých jazycích je Thomas Benjamin Kennington vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 42,9% |
| arabsky | 200 | 28,6% |
| anglicky | 100 | 14,3% |
| francouzsky | 100 | 14,3% |
Kolik konzultací Thomas Benjamin Kennington se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 300 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 300 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 200 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se čtenářů Thomas Benjamin Kennington
Která díla umělce Thomas Benjamin Kennington jsou nejčastěji prohlížena?
- Homeless s 1 100 prohlédnutími (34% všech prohlídek Thomas Benjamin Kennington). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Thomas Benjamin Kennington vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 500krát za dvanáct měsíců: 1 000 na profilu umělce a 2 500 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Thomas Benjamin Kennington vyhledáván?
- Profil Thomas Benjamin Kennington byl prohlížen na počítače (71%), telefony (26%) a tablety (3%); počítače tvoří 71% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Thomas Benjamin Kennington čtenáři preferují?
- Monochromní (Intenzita barev): 59% návštěv oproti 32% v katalogu.