Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Girtin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Girtin: statistiky v kostce
Durham Cathedral and Castle je nejvyhledávanějším dílem umělce Thomas Girtin: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: Street in Weymouth, Dorset a View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf. Celkový počet prohlídek: 5 000 (400 profil umělce, 4 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (4 600 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (100%). Zaznamenaná preference: Ztlumené (Nasycení barev), 55% návštěv pro 48% katalogu.
Top 10 děl umělce Thomas Girtin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Thomas Girtin.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 návštěv · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 návštěv · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 návštěv · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 návštěv · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 návštěv · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 návštěv · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 návštěv · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 návštěv · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 návštěv · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 návštěv · 3,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Thomas Girtin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 4 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Thomas Girtin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Thomas Girtin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 1,9% |
| Měkké stínění | 4,0% | 3,8% |
| Střední jas | 18,0% | 18,9% |
| Jasná rovnováha | 52,0% | 49,1% |
| Luminózní | 24,0% | 26,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 54,7% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 30,2% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 13,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 1,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 82,6% | 80,0% |
| Zemité tóny | 10,9% | 14,0% |
| Monochromní | 4,3% | 4,0% |
| Pastelové barvy | 2,2% | 2,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,0% | 24,5% |
| Vyvážená | 72,0% | 67,9% |
| Živobylé | 6,0% | 7,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 20,8% |
| Jemný | 12,0% | 9,4% |
| Vyvážený | 6,0% | 11,3% |
| Výrazný | 34,0% | 30,2% |
| Prohlášení | 32,0% | 28,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 11,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 7,5% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 3,8% |
| Silná barevná jednotnost | 38,0% | 43,4% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 34,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Thomas Girtin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jedburgh Abbey from the Sou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees near a Lake or River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ruins of the Emperor Ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Thomas Girtin vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 000 | 100,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů Thomas Girtin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Thomas Girtin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Thomas Girtin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Thomas Girtin má nejvíce prohlídek?
- Durham Cathedral and Castle: 300 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Thomas Girtin?
- 5 000 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 4 600 prohlídek děl).
Je Thomas Girtin vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (100%); nejvíce je jich počítače s podílem 100%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Thomas Girtin?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 55% návštěv pro 48% katalogu.