Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tracey Emin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Tracey Emin: statistiky v kostce
From the Week of Hell ‘94 je nejvyhledávanějším dílem umělce Tracey Emin: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 31% celkového počtu. Často se také zajímali o: Exploration of the Soul a Trying to Find You 1. Celkový počet prohlídek: 1 300 (800 profil umělce, 500 děl). Pokles o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (700 návštěv). Zaznamenaná preference: Ztlumené (Nasycení barev), 69% návštěv pro 31% katalogu.
Top 8 děl umělce Tracey Emin podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Tracey Emin.
-
1
From the Week of Hell ‘94, 1995
400 návštěv · 30,8%
-
2
Exploration of the Soul, 1994
300 návštěv · 23,1%
-
3
Trying to Find You 1, 2007
100 návštěv · 7,7%
-
4
This is Another Place programme guide
100 návštěv · 7,7%
-
5
The Perfect Place to Grow, 2001
100 návštěv · 7,7%
-
6
May Dodge, My Nan, 1963
100 návštěv · 7,7%
-
7
The Last Thing I Said to You was Don’t Leave Me Here II, 2000
100 návštěv · 7,7%
-
8
Terribly Wrong, 1997
100 návštěv · 7,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Tracey Emin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 300 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Tracey Emin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Tracey Emin si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 31,2% | 15,4% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 7,7% |
| Luminózní | 43,8% | 76,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 31,2% | 69,2% |
| Jemné odstíny | 37,5% | 23,1% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 7,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 50,0% | 58,3% |
| Monochromní | 25,0% | 33,3% |
| Pastelové barvy | 8,3% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,8% | 69,2% |
| Vyvážená | 31,2% | 15,4% |
| Živobylé | 25,0% | 15,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 50,0% | 76,9% |
| Jemný | 18,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,8% | 15,4% |
| Prohlášení | 12,5% | 7,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 7,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,2% | 7,7% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 23,1% |
| Silná barevná jednotnost | 31,2% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 38,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Tracey Emin?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This is Another Place progr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monument Valley (Grand Scal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Anal Sex Legal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Legal Sex Anal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everyone I Have Ever Slept… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hate and Power Can be a Ter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Thing I Said to Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Night of the Shop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Perfect Place to Grow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Trying to Find You 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Tracey Emin podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| italsky | 100 | 50,0% |
Jaká je denní čtenost Tracey Emin včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Tracey Emin: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Tracey Emin má nejvíce prohlídek?
- From the Week of Hell ‘94: 400 návštěv, 31% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u Tracey Emin?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Tracey Emin?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 69% návštěv pro 31% katalogu.