Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vladimir Tatlin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Vladimir Tatlin: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Vladimir Tatlin v databázi WikiOO.org stalo Monument to commemorate the Third International: 400 prohlídek, což představuje 21% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Artist's model a The Sailor (Self Portrait). Záznamy o umělci Vladimir Tatlin byly prohlíženy celkem 2 400krát: 700krát u profilu umělce a 1 700krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 33% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Čtenáři konzultují Ztlumené (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 32% návštěv oproti 14% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Vladimir Tatlin
Díla umělce Vladimir Tatlin seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Monument to commemorate the Third International, 1920
400 návštěv · 21,1%
-
2
Artist's model, 1910
300 návštěv · 15,8%
-
3
The Sailor (Self Portrait), 1912
100 návštěv · 5,3%
-
4
Leningrad, 1936
100 návštěv · 5,3%
-
5
Relief, 1913
100 návštěv · 5,3%
-
6
Portrait of the artist, 1912
100 návštěv · 5,3%
-
7
Letatlin, 1932
100 návštěv · 5,3%
-
8
Model of the monument III International, 1920
100 návštěv · 5,3%
-
9
Model, 1913
100 návštěv · 5,3%
-
10
Woman's Portrait, 1933
100 návštěv · 5,3%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Vladimir Tatlin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 400 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Vladimir Tatlin vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Vladimir Tatlin si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,5% | 21,1% |
| Měkké stínění | 40,9% | 26,3% |
| Střední jas | 36,4% | 31,6% |
| Jasná rovnováha | 13,6% | 15,8% |
| Luminózní | 4,5% | 5,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 13,6% | 31,6% |
| Jemné odstíny | 22,7% | 10,5% |
| Vyvážená jemnost | 27,3% | 21,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 36,4% | 36,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 38,9% | 41,2% |
| Tmavé tóny | 38,9% | 35,3% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 17,6% |
| Pastelové barvy | 5,6% | 5,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 13,6% | 31,6% |
| Vyvážená | 45,5% | 26,3% |
| Živobylé | 40,9% | 42,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 10,5% |
| Jemný | 27,3% | 31,6% |
| Vyvážený | 13,6% | 10,5% |
| Výrazný | 9,1% | 10,5% |
| Prohlášení | 40,9% | 36,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 10,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 9,1% | 5,3% |
| Vyvážená harmonie | 18,2% | 15,8% |
| Silná barevná jednotnost | 40,9% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 22,7% | 15,8% |
Která díla Vladimir Tatlin jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monument to commemorate the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Fishmonger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sailor (Self Portrait) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Leningrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Composition (the month of M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Skull on the Open Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for stage set, Glink… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for stage set, Glink… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Vladimir Tatlin vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 600 | 100,0% |
Kolik konzultací Vladimir Tatlin se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 600 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 400 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 400 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 500 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se čtenářů Vladimir Tatlin
Která díla umělce Vladimir Tatlin jsou nejčastěji prohlížena?
- Monument to commemorate the Third International s 400 prohlédnutími (21% všech prohlídek Vladimir Tatlin). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Vladimir Tatlin vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 400krát za dvanáct měsíců: 700 na profilu umělce a 1 700 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Vladimir Tatlin čtenáři preferují?
- Ztlumené (Nasycení barev): 32% návštěv oproti 14% v katalogu.