Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Willem Van De Velde Starší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Willem Van De Velde Starší: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Willem Van De Velde Starší v databázi WikiOO.org stalo Large Ships and Boats in a Calm: 800 prohlídek, což představuje 6% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Gust a The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. Záznamy o umělci Willem Van De Velde Starší byly prohlíženy celkem 15 100krát: 3 000krát u profilu umělce a 12 100krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 12 800 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (93%), telefony (7%) a tablety (1%). Čtenáři konzultují Neutrální tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 68% návštěv oproti 40% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Willem Van De Velde Starší
Díla umělce Willem Van De Velde Starší seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Willem Van De Velde Starší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
2 300
10 500
Srp 2026
500
600
Zář 2026
200
900
Jak často jsou díla umělce Willem Van De Velde Starší vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Willem Van De Velde Starší si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
54,5%
46,5%
Klidná atmosféra
9,1%
26,8%
Pokojný
18,2%
14,1%
Klasické
9,1%
8,5%
Elegance
0,0%
4,2%
Nostalgický
9,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
27,3%
35,2%
Dramatický
27,3%
16,9%
Melancholický
18,2%
15,5%
Výrazný
0,0%
12,7%
Pokojný
0,0%
12,7%
Reflektivní
9,1%
5,6%
Závažný a tklivý
9,1%
1,4%
Nostalgický
9,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
5,9%
Měkké stínění
36,0%
17,0%
Střední jas
30,0%
40,7%
Jasná rovnováha
22,0%
28,9%
Luminózní
2,0%
7,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
32,0%
50,4%
Jemné odstíny
38,0%
27,4%
Vyvážená jemnost
16,0%
15,6%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
6,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
40,0%
67,5%
Zemité tóny
40,0%
25,4%
Tmavé tóny
17,1%
6,1%
Pastelové barvy
2,9%
0,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,0%
37,8%
Vyvážená
52,0%
48,9%
Živobylé
18,0%
13,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
8,2%
Jemný
22,0%
31,1%
Vyvážený
16,0%
21,5%
Výrazný
20,0%
22,2%
Prohlášení
18,0%
17,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
15,6%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
14,1%
Vyvážená harmonie
8,0%
13,3%
Silná barevná jednotnost
24,0%
20,0%
Jednotná paleta
54,0%
37,0%
Která díla Willem Van De Velde Starší jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Willem Van De Velde Starší?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
14 000
92,7%
telefony
1 000
6,6%
tablety
100
0,7%
V jakých jazycích je Willem Van De Velde Starší vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
200
25,0%
japonsky
200
25,0%
německy
100
12,5%
španělsky
100
12,5%
estonsky
100
12,5%
italsky
100
12,5%
Kolik konzultací Willem Van De Velde Starší se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
200
út 6 Říj
300
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
200
ne 11 Říj
100
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
200
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
200
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
200
Otázky týkající se čtenářů Willem Van De Velde Starší
Která díla umělce Willem Van De Velde Starší jsou nejčastěji prohlížena?
Large Ships and Boats in a Calm s 800 prohlédnutími (6% všech prohlídek Willem Van De Velde Starší). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Willem Van De Velde Starší vyhledán(a) na WikiOO.org?
15 100krát za dvanáct měsíců: 3 000 na profilu umělce a 12 100 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Willem Van De Velde Starší vyhledáván?
Profil Willem Van De Velde Starší byl prohlížen na počítače (93%), telefony (7%) a tablety (1%); počítače tvoří 93% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Willem Van De Velde Starší čtenáři preferují?
Neutrální tóny (Barevná paleta): 68% návštěv oproti 40% v katalogu.