Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Henry Bartlett na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Henry Bartlett: statistiky v kostce
Hare Hall, Essex je nejvyhledávanějším dílem umělce William Henry Bartlett: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 7% celkového počtu. Často se také zajímali o: Unloading Kelp Weed a Felix Hall. Celkový počet prohlídek: 8 300 (1 100 profil umělce, 7 200 děl). Nárůst o 333% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (6 200 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (100%). Zaznamenaná preference: Jasná rovnováha (Jasnost světla), 40% návštěv pro 32% katalogu.
Top 10 děl umělce William Henry Bartlett podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora William Henry Bartlett.
-
1
Hare Hall, Essex
600 návštěv · 7,2%
-
2
Unloading Kelp Weed
500 návštěv · 6,0%
-
3
Felix Hall
500 návštěv · 6,0%
-
4
Off Greenwich, London
400 návštěv · 4,8%
-
5
Gloucester Cathedral
200 návštěv · 2,4%
-
6
Procession Of Hajóhídnál
200 návštěv · 2,4%
-
7
The Waterfall
200 návštěv · 2,4%
-
8
Plaiskin Cliff
200 návštěv · 2,4%
-
9
Old Baal's Bridge
200 návštěv · 2,4%
-
10
Walls and Walker's Pillar
200 návštěv · 2,4%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu William Henry Bartlett?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 500 |
| Čec 2026 | 800 | 5 400 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 300 | 1 000 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce William Henry Bartlett?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl William Henry Bartlett si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 2,4% |
| Měkké stínění | 16,0% | 4,8% |
| Střední jas | 48,0% | 50,6% |
| Jasná rovnováha | 32,0% | 39,8% |
| Luminózní | 2,0% | 2,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 90,0% | 84,3% |
| Jemné odstíny | 6,0% | 10,8% |
| Vyvážená jemnost | 2,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 4,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 69,4% | 69,4% |
| Zemité tóny | 25,0% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 2,8% | 5,6% |
| Monochromní | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 84,0% | 79,5% |
| Vyvážená | 12,0% | 15,7% |
| Živobylé | 4,0% | 4,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 8,0% | 4,8% |
| Vyvážený | 8,0% | 8,4% |
| Výrazný | 26,0% | 33,7% |
| Prohlášení | 56,0% | 53,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 3,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 1,2% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 4,8% |
| Silná barevná jednotnost | 14,0% | 16,9% |
| Jednotná paleta | 72,0% | 73,5% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce William Henry Bartlett?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Game of Billiards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading Kelp Weed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Mosque and Tomb of Suleiman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court of the Mosque of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mosque of Sultana Valide fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clondalkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yere batan serai istanbul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulgurlu , uskudar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dulse Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx Abbey from the West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je William Henry Bartlett vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 8 300 | 100,0% |
Jaké je rozdělení čtenářů William Henry Bartlett podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost William Henry Bartlett včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 300 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 600 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
William Henry Bartlett: nejčastější dotazy
Které dílo umělce William Henry Bartlett má nejvíce prohlídek?
- Hare Hall, Essex: 600 návštěv, 7% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u William Henry Bartlett?
- 8 300 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 7 200 prohlídek děl).
Je William Henry Bartlett vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (100%); nejvíce je jich počítače s podílem 100%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od William Henry Bartlett?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 40% návštěv pro 32% katalogu.