Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Mason Brown na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Mason Brown: statistiky v kostce
River Landscape in Summer je nejvyhledávanějším dílem umělce William Mason Brown: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Často se také zajímali o: Summer Pastures a Peaches in an Upturned Basket. Celkový počet prohlídek: 1 800 (800 profil umělce, 1 000 děl). Nárůst o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Střední jas (Jasnost světla), 36% návštěv pro 20% katalogu.
Top 10 děl umělce William Mason Brown podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora William Mason Brown.
-
1
River Landscape in Summer, 1856
200 návštěv · 18,2%
-
2
Summer Pastures, 1856
100 návštěv · 9,1%
-
3
Peaches in an Upturned Basket, 1870
100 návštěv · 9,1%
-
4
Still Life with Peaches and Marble Vase, 1882
100 návštěv · 9,1%
-
5
Still Life with Fruit and Vase
100 návštěv · 9,1%
-
6
Peaches with White Plate, 1880
100 návštěv · 9,1%
-
7
Still Life with Cantaloupe
100 návštěv · 9,1%
-
8
Three Men in a Landscape, 1855
100 návštěv · 9,1%
-
9
Still Life with Melon, Peach, Fruit-Filled Compote and Glass of Wine on a Marble Table Top
100 návštěv · 9,1%
-
10
Winter in the Country
100 návštěv · 9,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu William Mason Brown?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce William Mason Brown?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl William Mason Brown si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 45,5% | 36,4% |
| Měkké stínění | 20,4% | 18,2% |
| Střední jas | 20,4% | 36,4% |
| Jasná rovnováha | 13,6% | 9,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,8% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 43,2% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 38,6% | 54,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,4% | 9,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 63,2% | 75,0% |
| Neutrální tóny | 23,7% | 12,5% |
| Tmavé tóny | 13,2% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 13,6% | 9,1% |
| Vyvážená | 81,8% | 90,9% |
| Živobylé | 4,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,5% | 0,0% |
| Jemný | 13,6% | 18,2% |
| Vyvážený | 6,8% | 0,0% |
| Výrazný | 20,4% | 18,2% |
| Prohlášení | 54,5% | 63,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,4% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 18,2% |
| Vyvážená harmonie | 18,2% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 45,5% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 6,8% | 18,2% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce William Mason Brown?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mound of Cherries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raspberries in a Wooded Lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Pastures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peaches in an Upturned Bask… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Two Indians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still Life (also known as F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tiptree Hall and Farm, Essex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe Pansies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů William Mason Brown podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| litevsky | 100 | 50,0% |
| slovensky | 100 | 50,0% |
Jaká je denní čtenost William Mason Brown včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 300 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 400 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 500 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
William Mason Brown: nejčastější dotazy
Které dílo umělce William Mason Brown má nejvíce prohlídek?
- River Landscape in Summer: 200 návštěv, 18% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u William Mason Brown?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 1 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od William Mason Brown?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 36% návštěv pro 20% katalogu.