Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Menzies Coldstream na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Menzies Coldstream: statistiky v kostce
Římenská Ópera je nejvyhledávanějším dílem umělce William Menzies Coldstream: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 40% celkového počtu. Často se také zajímali o: Havildar Ajmer Singh a Helen Darbishire, Principal (1931–1945). Celkový počet prohlídek: 900 (500 profil umělce, 400 děl). Vrchol: Čec 2026 (900 návštěv). Zaznamenaná preference: Pokojný (Atmosféra), 67% návštěv pro 22% katalogu.
Top 4 děl umělce William Menzies Coldstream podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora William Menzies Coldstream.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu William Menzies Coldstream?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce William Menzies Coldstream?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl William Menzies Coldstream si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná atmosféra | 66,7% | 0,0% |
| Pokojný | 22,2% | 66,7% |
| Elegance | 11,1% | 33,3% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,8% | 40,0% |
| Měkké stínění | 15,8% | 0,0% |
| Střední jas | 26,3% | 60,0% |
| Jasná rovnováha | 21,1% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 5,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 31,6% | 40,0% |
| Vyvážená jemnost | 47,4% | 40,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,8% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,6% | 80,0% |
| Tmavé tóny | 22,2% | 20,0% |
| Neutrální tóny | 22,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,5% | 20,0% |
| Vyvážená | 47,4% | 20,0% |
| Živobylé | 42,1% | 60,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 57,9% | 60,0% |
| Jemný | 26,3% | 40,0% |
| Vyvážený | 10,5% | 0,0% |
| Výrazný | 5,3% | 0,0% |
| Prohlášení | 0,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 36,8% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 63,2% | 80,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce William Menzies Coldstream?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helen Darbishire, Principal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Stuart Gordon (1881–… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Freesias with a Skull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cripplegate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Bombed Site 1946 (St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Římenská Ópera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Inez Spender | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lords and Ladies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů William Menzies Coldstream podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost William Menzies Coldstream včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
William Menzies Coldstream: nejčastější dotazy
Které dílo umělce William Menzies Coldstream má nejvíce prohlídek?
- Římenská Ópera: 200 návštěv, 40% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 4.
Jaká je čtenost u William Menzies Coldstream?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od William Menzies Coldstream?
- Ano, Pokojný (Atmosféra): 67% návštěv pro 22% katalogu.