Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Trego na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William Trego: statistiky v kostce
The Charge of the Fifth Regulars at Gaines' Mill, 27th of June, 1862 je nejvyhledávanějším dílem umělce William Trego: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 15% celkového počtu. Často se také zajímali o: Quartermaster's Department: Train of Pack Mules Attacked by Mexican Calvary, 1847 a The Chariot Race from Ben Hur (also known as The Second Goal). Celkový počet prohlídek: 2 700 (700 profil umělce, 2 000 děl). Nárůst o 500% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Jasná rovnováha (Jasnost světla), 48% návštěv pro 21% katalogu.
Top 10 děl umělce William Trego podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora William Trego.
-
1
The Charge of the Fifth Regulars at Gaines' Mill, 27th of June, 1862, 1893
400 návštěv · 14,8%
-
2
Quartermaster's Department: Train of Pack Mules Attacked by Mexican Calvary, 1847, 1893
300 návštěv · 11,1%
-
3
The Chariot Race from Ben Hur (also known as The Second Goal), 1908
300 návštěv · 11,1%
-
4
Horse Artillery, 1865. Going into Battle: Skirmish before Petersburg, 1893
300 návštěv · 11,1%
-
5
Union Soldiers in Combat, 1895
300 návštěv · 11,1%
-
6
The Rescue of the Colors, 1899
200 návštěv · 7,4%
-
7
Study for 'The Rescue of the Colors', 1899
200 návštěv · 7,4%
-
8
Into the Fight, 1895
100 návštěv · 3,7%
-
9
French Cavalry Officers, 1881
100 návštěv · 3,7%
-
10
Woman by the Window (also known as Hannah's at the Window Binding Shoes (1st version)), 1895
100 návštěv · 3,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu William Trego?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 300 | 900 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce William Trego?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl William Trego si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 24,2% | 11,1% |
| Měkké stínění | 12,1% | 18,5% |
| Střední jas | 42,4% | 22,2% |
| Jasná rovnováha | 21,2% | 48,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 18,2% | 25,9% |
| Jemné odstíny | 36,4% | 40,7% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,1% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,1% | 52,2% |
| Neutrální tóny | 27,6% | 34,8% |
| Pastelové barvy | 3,5% | 13,0% |
| Tmavé tóny | 6,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,4% | 59,3% |
| Vyvážená | 36,4% | 14,8% |
| Živobylé | 21,2% | 25,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,1% | 0,0% |
| Jemný | 6,1% | 3,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,2% | 22,2% |
| Prohlášení | 69,7% | 74,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 18,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,2% | 18,5% |
| Vyvážená harmonie | 24,2% | 29,6% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 18,2% | 11,1% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce William Trego?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| North Wales at Dusk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Charge of the Fifth Reg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Hannah's by the Window Bind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Quartermaster's Department:… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening, Into the Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Oil Study for Portrait of J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Into the Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Martha Anders Dowlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů William Trego podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| slovensky | 100 | 33,3% |
Jaká je denní čtenost William Trego včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
William Trego: nejčastější dotazy
Které dílo umělce William Trego má nejvíce prohlídek?
- The Charge of the Fifth Regulars at Gaines' Mill, 27th of June, 1862: 400 návštěv, 15% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u William Trego?
- 2 700 návštěv za dvanáct měsíců (700 prohlídek profilu umělce, 2 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od William Trego?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 48% návštěv pro 21% katalogu.