Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Čang Ta-čchien na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Čang Ta-čchien: statistiky v kostce
Autumn Mountains at Dawn je nejvyhledávanějším dílem umělce Čang Ta-čchien: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Často se také zajímali o: Spring Clouds on a Rural River a LOTUS WITH DEW. Celkový počet prohlídek: 2 300 (700 profil umělce, 1 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (2 100 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená (Intenzita barev), 67% návštěv pro 46% katalogu.
Top 10 děl umělce Čang Ta-čchien podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Čang Ta-čchien.
-
1
Autumn Mountains at Dawn
200 návštěv · 11,1%
-
2
Spring Clouds on a Rural River
100 návštěv · 5,6%
-
3
LOTUS WITH DEW
100 návštěv · 5,6%
-
4
Zhang's Family Lineage
100 návštěv · 5,6%
-
5
ENJOYING THE LI RIVER ON A BOAT
100 návštěv · 5,6%
-
6
SPLASH COLOR LANDSCAPE
100 návštěv · 5,6%
-
7
MOUNTAINS IN THE RAIN
100 návštěv · 5,6%
-
8
SCHOLAR BENEATH MIGHTY TREE
100 návštěv · 5,6%
-
9
Fun at a Lotus Pond
100 návštěv · 5,6%
-
10
LANDSCAPE
100 návštěv · 5,6%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Čang Ta-čchien?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Čang Ta-čchien?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Čang Ta-čchien si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,0% | 11,1% |
| Střední jas | 30,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 32,0% | 22,2% |
| Luminózní | 26,0% | 16,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 14,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 16,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 68,6% | 54,5% |
| Zemité tóny | 11,4% | 18,2% |
| Tmavé tóny | 8,6% | 18,2% |
| Pastelové barvy | 11,4% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 16,7% |
| Vyvážená | 46,0% | 66,7% |
| Živobylé | 30,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 30,0% | 16,7% |
| Jemný | 14,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 11,1% |
| Výrazný | 24,0% | 33,3% |
| Prohlášení | 26,0% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 44,0% | 44,4% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Čang Ta-čchien?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pozorování lotusového jezera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fun at a Lotus Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VALLEY SHROUDED IN MIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EVENING GLOW ON THE WINTER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CASCADES IN LUSH MOUNTAINS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ON ROUTE SWITZERLAND AUSTRI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Afterglow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount E’mei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MOUNTAINS IN THE RAIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gorges on the Upper Yan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Čang Ta-čchien podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Čang Ta-čchien včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Čang Ta-čchien: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Čang Ta-čchien má nejvíce prohlídek?
- Autumn Mountains at Dawn: 200 návštěv, 11% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Čang Ta-čchien?
- 2 300 návštěv za dvanáct měsíců (700 prohlídek profilu umělce, 1 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Čang Ta-čchien?
- Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 67% návštěv pro 46% katalogu.