Beatrice Kreloff Besøgsstatistikker

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Beatrice Kreloff på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Beatrice Kreloff: statistikken i korte træk

Figure 13 er det mest viste værk af Beatrice Kreloff: 200 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 33% af det samlede antal. Også ofte besøgt: Figure 8 og Figure 17. Samlede visninger: 1.000 (400 kunstnerprofiler, 600 værker). Højdepunkt: Jul 2026 (900 besøg). Observeret præference: Lysstærk (Lysstyrke), 33% af besøgene for 8% af kataloget.

Top 5 værker af Beatrice Kreloff efter antal visninger

Rangeringen tæller konsultationer på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rang 1 er det værk af Beatrice Kreloff, der er blevet konsulteret mest.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 besøg · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 besøg · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 besøg · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 besøg · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 besøg · 16,7%

Hvad er det månedlige læsertal for Beatrice Kreloff-posten?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis de underliggende data
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Aug 202600
Sept 202600

Hvad er den månedlige læserandel for værkerne af Beatrice Kreloff?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvordan er de mest viste værker af Beatrice Kreloff fordelt over året?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis de underliggende data
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Hvordan er læserfordelingen for Beatrice Kreloff fordelt på sprog?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvad er det daglige læserantal for Beatrice Kreloff, inklusive prognose?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis de underliggende data
DagBesøg
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0

Beatrice Kreloff: ofte stillede spørgsmål

Hvad er det mest opsøgte værk af Beatrice Kreloff?

Figure 13: 200 besøg, 33% af de samlede visninger. Listen går op til rang 5.

Hvad er læsersegmentet for Beatrice Kreloff?

1.000 besøg over tolv måneder (400 kunstnerprofil, 600 værker).

Foretrækker læserne en bestemt kategori af værker af Beatrice Kreloff?

Ja, Lysstærk (Lysstyrke): 33% af besøgene for 8% af kataloget.