Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for George The Elder Chambers på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
George The Elder Chambers: hvad konsultationerne viser
Det mest viste værk af George The Elder Chambers er Port on a Stormy Day med 100 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 17% af alle visninger. Efterfølges i ranglisten af Bombardment of Algiers og A brig leaving dover. Kunstnerens side blev åbnet 300 gange og værkernes sider 600 gange, i alt 900 gange. Mellem Aug 2026 og Sept 2026 faldt antallet af visninger med 100%. Jul 2026 er måneden med flest forespørgsler: 700. Læsere vælger Afbalanceret (Farveintensitet) ved 100% af besøgene, hvor det repræsenterer 60% af kataloget.
George The Elder Chambers: de 6 mest opslagte værker
Hver post viser et værk af George The Elder Chambers og dets placering baseret på antallet af visninger på WikiOO.org i de seneste tolv måneder.
Hvornår er posten for George The Elder Chambers blevet vist?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Tallene i en tabel
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Hvornår bliver værkerne fra George The Elder Chambers vist?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvad vælger læserne blandt værkerne fra George The Elder Chambers?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Tallene i en tabel
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 0,0% | 0,0% |
| Blød skygge | 13,3% | 16,7% |
| Blød lysstyrke | 26,7% | 0,0% |
| Lysende balance | 60,0% | 83,3% |
| Lysstærk | 0,0% | 0,0% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 53,3% | 0,0% |
| Dæmpet farvemætning | 33,3% | 66,7% |
| Afbalanceret blød | 13,3% | 33,3% |
| Tydelig farveintensitet | 0,0% | 0,0% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 40,0% | 0,0% |
| Afbalanceret | 60,0% | 100,0% |
| Levende og mættet | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 6,7% | 16,7% |
| Blid | 26,7% | 33,3% |
| Balanceret | 0,0% | 0,0% |
| Kraftig kontrast | 13,3% | 16,7% |
| Udsagn | 53,3% | 33,3% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 6,7% | 0,0% |
| Blødt blandet palet | 6,7% | 0,0% |
| Balanceret harmoni | 20,0% | 0,0% |
| Stærk farveenhed | 33,3% | 33,3% |
| Sammenhængende palette | 33,3% | 66,7% |
Hvilke værker af George The Elder Chambers er blevet mest vist måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Tallene i en tabel
| Kunstværk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bombardment of Algiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Fishing Boats on the Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port on a Stormy Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of Whitby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Camperdown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal naval hospital greenw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Rotterdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Britannia chambers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Britannia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A brig leaving dover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
På hvilke sprog bliver George The Elder Chambers opsøgt?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Hvor mange konsultationer pr. dag for George The Elder Chambers, og de næste tre uger?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Tallene i en tabel
| Dag | Besøg |
|---|---|
| tir 22 Sept | 0 |
| ons 23 Sept | 0 |
| tor 24 Sept | 0 |
| fre 25 Sept | 0 |
| lør 26 Sept | 0 |
| søn 27 Sept | 0 |
| man 28 Sept | 0 |
| tir 29 Sept | 0 |
| ons 30 Sept | 0 |
| tor 1 Okt | 0 |
| fre 2 Okt | 0 |
| lør 3 Okt | 0 |
| søn 4 Okt | 0 |
| man 5 Okt | 0 |
| tir 6 Okt | 0 |
| ons 7 Okt | 0 |
| tor 8 Okt | 0 |
| fre 9 Okt | 0 |
| lør 10 Okt | 0 |
| søn 11 Okt | 0 |
| man 12 Okt | 0 |
| tir 13 Okt (forventet) | 0 |
| ons 14 Okt (forventet) | 0 |
| tor 15 Okt (forventet) | 0 |
| fre 16 Okt (forventet) | 0 |
| lør 17 Okt (forventet) | 0 |
| søn 18 Okt (forventet) | 0 |
| man 19 Okt (forventet) | 0 |
| tir 20 Okt (forventet) | 0 |
| ons 21 Okt (forventet) | 0 |
| tor 22 Okt (forventet) | 0 |
| fre 23 Okt (forventet) | 0 |
| lør 24 Okt (forventet) | 0 |
| søn 25 Okt (forventet) | 0 |
| man 26 Okt (forventet) | 0 |
| tir 27 Okt (forventet) | 0 |
| ons 28 Okt (forventet) | 0 |
| tor 29 Okt (forventet) | 0 |
| fre 30 Okt (forventet) | 0 |
| lør 31 Okt (forventet) | 0 |
| søn 1 Nov (forventet) | 0 |
| man 2 Nov (forventet) | 0 |
Om læserne af George The Elder Chambers
Hvilket værk af George The Elder Chambers bliver oftest vist?
- Port on a Stormy Day først med 100 besøg og 17% af forespørgsler. 6 værker er rangeret højere.
Hvor stor er læserskaren for George The Elder Chambers på WikiOO.org?
- 900 besøg over tolv måneder: 300 til kunstnerprofilen, 600 til værkerne.
Hvilke værker af George The Elder Chambers matcher læsernes valg?
- Værker beskrevet som Afbalanceret (Farveintensitet) modtager 100% af de besøg, der er for 60% af kataloget.