Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Harold Hopps på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Harold Hopps: statistikken i korte træk
Higher Bebington, Wirral er det mest viste værk af Harold Hopps: 1.200 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 22% af det samlede antal. Også ofte besøgt: Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 og Wallasey Mill, Wirral. Samlede visninger: 5.100 (1.500 kunstnerprofiler, 3.600 værker). Et fald på 29% mellem Sept 2026 og Okt 2026. Højdepunkt: Jul 2026 (3.700 besøg). Enhedsfordeling: enheder (69%), telefoner (29%) og tablets (2%). Observeret præference: Blød lysstyrke (Lysstyrke), 63% af besøgene for 28% af kataloget.
Top 10 værker af Harold Hopps efter antal visninger
Rangeringen tæller konsultationer på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rang 1 er det værk af Harold Hopps, der er blevet konsulteret mest.
-
1
Higher Bebington, Wirral, 1917
1.200 besøg · 22,2%
-
2
Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856
300 besøg · 5,6%
-
3
Wallasey Mill, Wirral
300 besøg · 5,6%
-
4
Yorkshire Moors
300 besøg · 5,6%
-
5
Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902
200 besøg · 3,7%
-
6
Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909
200 besøg · 3,7%
-
7
Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935
200 besøg · 3,7%
-
8
Bidston Hall Farm, Wirral, 1915
200 besøg · 3,7%
-
9
Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918
200 besøg · 3,7%
-
10
Storeton Ridge, Wirral, 1916
200 besøg · 3,7%
Hvad er det månedlige læsertal for Harold Hopps-posten?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Vis de underliggende data
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 2.900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 400 | 300 |
| Okt 2026 | 200 | 300 |
Hvad er den månedlige læserandel for værkerne af Harold Hopps?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilke kategorier af værker fra Harold Hopps vælger læserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Vis de underliggende data
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 0,0% | 0,0% |
| Blød skygge | 4,0% | 0,0% |
| Blød lysstyrke | 28,0% | 63,0% |
| Lysende balance | 66,0% | 37,0% |
| Lysstærk | 2,0% | 0,0% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 46,0% | 44,4% |
| Dæmpet farvemætning | 48,0% | 44,4% |
| Afbalanceret blød | 6,0% | 11,1% |
| Tydelig farveintensitet | 0,0% | 0,0% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 30,0% | 38,9% |
| Afbalanceret | 70,0% | 61,1% |
| Levende og mættet | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Blid | 0,0% | 0,0% |
| Balanceret | 4,0% | 1,8% |
| Kraftig kontrast | 34,0% | 7,4% |
| Udsagn | 62,0% | 90,7% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 54,0% | 57,4% |
| Blødt blandet palet | 22,0% | 18,5% |
| Balanceret harmoni | 18,0% | 9,3% |
| Stærk farveenhed | 6,0% | 14,8% |
| Sammenhængende palette | 0,0% | 0,0% |
Hvordan er de mest viste værker af Harold Hopps fordelt over året?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Vis de underliggende data
| Kunstværk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Higher Bebington, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 200 |
| Wallasey, Wirral, Claremoun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storeton Ridge, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Magazine Brow with Liscard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red and Yellow Noses, New B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Egremont Ferry, Wallasey, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the End of Bidsto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gayton Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breck Road, Wallasey, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irby Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bliver Harold Hopps opsøgt via telefon eller computer?
Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.
Vis de underliggende data
| Enhed | Besøg | Del |
|---|---|---|
| enheder | 3.500 | 68,6% |
| telefoner | 1.500 | 29,4% |
| tablets | 100 | 2,0% |
Hvordan er læserfordelingen for Harold Hopps fordelt på sprog?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende data
| Sprog | Besøg | Del |
|---|---|---|
| engelsk | 200 | 100,0% |
Hvad er det daglige læserantal for Harold Hopps, inklusive prognose?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Vis de underliggende data
| Dag | Besøg |
|---|---|
| tor 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lør 17 Okt | 0 |
| søn 18 Okt | 500 |
| man 19 Okt | 0 |
| tir 20 Okt | 0 |
| ons 21 Okt | 0 |
| tor 22 Okt | 0 |
| fre 23 Okt | 0 |
| lør 24 Okt | 0 |
| søn 25 Okt | 0 |
| man 26 Okt | 0 |
| tir 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tor 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lør 31 Okt | 900 |
| søn 1 Nov | 0 |
| man 2 Nov | 0 |
| tir 3 Nov | 0 |
| ons 4 Nov | 0 |
| tor 5 Nov (forventet) | 0 |
| fre 6 Nov (forventet) | 0 |
| lør 7 Nov (forventet) | 700 |
| søn 8 Nov (forventet) | 400 |
| man 9 Nov (forventet) | 0 |
| tir 10 Nov (forventet) | 0 |
| ons 11 Nov (forventet) | 0 |
| tor 12 Nov (forventet) | 0 |
| fre 13 Nov (forventet) | 0 |
| lør 14 Nov (forventet) | 800 |
| søn 15 Nov (forventet) | 400 |
| man 16 Nov (forventet) | 0 |
| tir 17 Nov (forventet) | 0 |
| ons 18 Nov (forventet) | 0 |
| tor 19 Nov (forventet) | 0 |
| fre 20 Nov (forventet) | 0 |
| lør 21 Nov (forventet) | 900 |
| søn 22 Nov (forventet) | 500 |
| man 23 Nov (forventet) | 0 |
| tir 24 Nov (forventet) | 0 |
| ons 25 Nov (forventet) | 0 |
Harold Hopps: ofte stillede spørgsmål
Hvad er det mest opsøgte værk af Harold Hopps?
- Higher Bebington, Wirral: 1.200 besøg, 22% af de samlede visninger. Listen går op til rang 10.
Hvad er læsersegmentet for Harold Hopps?
- 5.100 besøg over tolv måneder (1.500 kunstnerprofil, 3.600 værker).
Bliver Harold Hopps oftere opsøgt via telefon eller computer?
- Konsultationer er fordelt på enheder (69%), telefoner (29%) og tablets (2%); enheder fører med 69%.
Foretrækker læserne en bestemt kategori af værker af Harold Hopps?
- Ja, Blød lysstyrke (Lysstyrke): 63% af besøgene for 28% af kataloget.