Hugh Cameron Besøgsstatistikker

1835 – 1918

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Hugh Cameron på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Hugh Cameron: statistikken i korte træk

Harvest Time in Lorne er det mest viste værk af Hugh Cameron: 400 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 17% af det samlede antal. Også ofte besøgt: Stirling Castle og Largo Bay. Samlede visninger: 9.800 (7.500 kunstnerprofiler, 2.300 værker). Stigning på 10% mellem Sept 2026 og Okt 2026. Højdepunkt: Okt 2026 (3.300 besøg). Enhedsfordeling: enheder (55%), telefoner (30%) og tablets (15%). Observeret præference: Fredfyldt (Følelsesmæssig stemning), 100% af besøgene for 60% af kataloget.

Top 10 værker af Hugh Cameron efter antal visninger

Rangeringen tæller konsultationer på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rang 1 er det værk af Hugh Cameron, der er blevet konsulteret mest.

  1. Harvest Time in Lorne 1 Harvest Time in Lorne, 1888 400 besøg · 16,7%
  2. Stirling Castle 2 Stirling Castle 300 besøg · 12,5%
  3. Largo Bay 3 Largo Bay, 1877 300 besøg · 12,5%
  4. Harvest Time near St Fillans, Perthshire 4 Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877 200 besøg · 8,3%
  5. Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 5 Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 200 besøg · 8,3%
  6. Highland Loch 6 Highland Loch 200 besøg · 8,3%
  7. Loch Achray and Benvenue 7 Loch Achray and Benvenue, 1875 100 besøg · 4,2%
  8. Dunblane Cathedral 8 Dunblane Cathedral, 1892 100 besøg · 4,2%
  9. Stirling Castle 9 Stirling Castle 100 besøg · 4,2%
  10. Haymaking in the Scottish Countryside 10 Haymaking in the Scottish Countryside, 1881 100 besøg · 4,2%

Hvad er det månedlige læsertal for Hugh Cameron-posten?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis de underliggende data
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20261.3001.200
Aug 20261.0000
Sept 20262.900100
Okt 20262.3001.000

Hvad er den månedlige læserandel for værkerne af Hugh Cameron?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvordan er de mest viste værker af Hugh Cameron fordelt over året?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis de underliggende data
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Harvest Time near St Fillan…00000000100000
A Lonely Life000000000000
Gleaners000000000000
Harvest Time in Lorne0000000020000200
The Toilet000000000000
The Light of the Fireside000000000000
The Bait Gatherers000000000000
Dunblane Cathedral00000000100000
Stirling Castle000000001000100100
Going to the Hay000000000000

Bliver Hugh Cameron opsøgt via telefon eller computer?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis de underliggende data
EnhedBesøgDel
enheder5.40055,1%
telefoner2.90029,6%
tablets1.50015,3%

Hvordan er læserfordelingen for Hugh Cameron fordelt på sprog?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis de underliggende data
SprogBesøgDel
engelsk1.00090,9%
italiensk1009,1%

Hvad er det daglige læserantal for Hugh Cameron, inklusive prognose?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis de underliggende data
DagBesøg
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt100
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt0
fre 30 Okt100
lør 31 Okt100
søn 1 Nov0
man 2 Nov100
tir 3 Nov0
ons 4 Nov400
tor 5 Nov0
fre 6 Nov0
lør 7 Nov (forventet)100
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)100
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)400
tor 12 Nov (forventet)100
fre 13 Nov (forventet)100
lør 14 Nov (forventet)100
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)100
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)500
tor 19 Nov (forventet)100
fre 20 Nov (forventet)100
lør 21 Nov (forventet)100
søn 22 Nov (forventet)0
man 23 Nov (forventet)100
tir 24 Nov (forventet)0
ons 25 Nov (forventet)600
tor 26 Nov (forventet)100
fre 27 Nov (forventet)100

Hugh Cameron: ofte stillede spørgsmål

Hvad er det mest opsøgte værk af Hugh Cameron?

Harvest Time in Lorne: 400 besøg, 17% af de samlede visninger. Listen går op til rang 10.

Hvad er læsersegmentet for Hugh Cameron?

9.800 besøg over tolv måneder (7.500 kunstnerprofil, 2.300 værker).

Bliver Hugh Cameron oftere opsøgt via telefon eller computer?

Konsultationer er fordelt på enheder (55%), telefoner (30%) og tablets (15%); enheder fører med 55%.

Foretrækker læserne en bestemt kategori af værker af Hugh Cameron?

Ja, Fredfyldt (Følelsesmæssig stemning): 100% af besøgene for 60% af kataloget.