Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for P'u Hsin-yü på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
P'u Hsin-yü: læsertalsresume
I løbet af de sidste tolv måneder var det mest opsøgte værk af P'u Hsin-yü i WikiOO.org-databasen PEAR FLOWER AND BIRD: 200 besøg, hvilket udgør 4% af alle opslag på kunstneren. Efterfulgt af AUTUMN COUNTRYSIDE og Kneeling by the River. Siderne for P'u Hsin-yü er blevet vist 4.800 gange: 1.200 gange på kunstnerprofilen og 3.600 gange på de enkelte værker. Antallet af konsultationer steg med 100% fra Sept 2026 til Okt 2026. Måneden med flest besøg var Jul 2026 med 3.800 besøg. Rådgivning foregår på enheder (81%), telefoner (17%) og tablets (2%). Læsere opsøger Kraftig kontrast (Kontrast) hyppigere, end dens andel i kataloget antyder: 9% af besøgene mod 2% af værkerne.
De 10 mest opsøgte værker af P'u Hsin-yü
Værker af P'u Hsin-yü rangeret efter antallet af opslag på WikiOO.org i løbet af de sidste tolv måneder, med de mest opslåede først.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 besøg · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 besøg · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 besøg · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 besøg · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 besøg · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 besøg · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 besøg · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 besøg · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 besøg · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 besøg · 2,1%
Hvor mange gange bliver P'u Hsin-yüs profil vist hver måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Datatabel
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 3.200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Hvor ofte bliver værkerne fra P'u Hsin-yü opsøgt?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilke værker af P'u Hsin-yü læser folk mest?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Datatabel
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 0,0% | 0,0% |
| Blød skygge | 0,0% | 0,0% |
| Blød lysstyrke | 0,0% | 4,3% |
| Lysende balance | 22,0% | 19,1% |
| Lysstærk | 78,0% | 76,6% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 62,0% | 66,0% |
| Dæmpet farvemætning | 28,0% | 23,4% |
| Afbalanceret blød | 10,0% | 8,5% |
| Tydelig farveintensitet | 0,0% | 2,1% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farvepalette | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Neutrale nuancer | 56,0% | 57,5% |
| Pastelfarver | 30,0% | 34,0% |
| Monokrom | 14,0% | 6,4% |
| Jordagtig | 0,0% | 2,1% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 22,0% | 23,4% |
| Afbalanceret | 60,0% | 63,8% |
| Levende og mættet | 18,0% | 12,8% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 56,0% | 48,9% |
| Blid | 30,0% | 29,8% |
| Balanceret | 6,0% | 8,5% |
| Kraftig kontrast | 2,0% | 8,5% |
| Udsagn | 6,0% | 4,3% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 0,0% | 0,0% |
| Blødt blandet palet | 2,0% | 0,0% |
| Balanceret harmoni | 4,0% | 0,0% |
| Stærk farveenhed | 10,0% | 12,8% |
| Sammenhængende palette | 84,0% | 87,2% |
Hvilke værker af P'u Hsin-yü bliver mest set, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Datatabel
| Kunstværk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheder bruges til at se P'u Hsin-yü?
Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.
Datatabel
| Enhed | Besøg | Del |
|---|---|---|
| enheder | 3.900 | 81,2% |
| telefoner | 800 | 16,7% |
| tablets | 100 | 2,1% |
På hvilke sprog bliver P'u Hsin-yü opsøgt?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Datatabel
| Sprog | Besøg | Del |
|---|---|---|
| tysk | 100 | 33,3% |
| engelsk | 100 | 33,3% |
| fransk | 100 | 33,3% |
Hvor mange konsultationer med P'u Hsin-yü er der om dagen, og hvad er forventningen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Datatabel
| Dag | Besøg |
|---|---|
| tor 15 Okt | 0 |
| fre 16 Okt | 0 |
| lør 17 Okt | 0 |
| søn 18 Okt | 100 |
| man 19 Okt | 0 |
| tir 20 Okt | 0 |
| ons 21 Okt | 0 |
| tor 22 Okt | 0 |
| fre 23 Okt | 100 |
| lør 24 Okt | 0 |
| søn 25 Okt | 0 |
| man 26 Okt | 0 |
| tir 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tor 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lør 31 Okt | 0 |
| søn 1 Nov | 0 |
| man 2 Nov | 100 |
| tir 3 Nov | 400 |
| ons 4 Nov | 0 |
| tor 5 Nov (forventet) | 0 |
| fre 6 Nov (forventet) | 100 |
| lør 7 Nov (forventet) | 0 |
| søn 8 Nov (forventet) | 100 |
| man 9 Nov (forventet) | 100 |
| tir 10 Nov (forventet) | 400 |
| ons 11 Nov (forventet) | 0 |
| tor 12 Nov (forventet) | 0 |
| fre 13 Nov (forventet) | 100 |
| lør 14 Nov (forventet) | 0 |
| søn 15 Nov (forventet) | 100 |
| man 16 Nov (forventet) | 100 |
| tir 17 Nov (forventet) | 500 |
| ons 18 Nov (forventet) | 0 |
| tor 19 Nov (forventet) | 0 |
| fre 20 Nov (forventet) | 100 |
| lør 21 Nov (forventet) | 0 |
| søn 22 Nov (forventet) | 100 |
| man 23 Nov (forventet) | 100 |
| tir 24 Nov (forventet) | 500 |
| ons 25 Nov (forventet) | 0 |
Spørgsmål om læserantallet for P'u Hsin-yü
Hvilke værker af P'u Hsin-yü bliver mest opsøgt?
- PEAR FLOWER AND BIRD, med 200 visninger (4% af alle opslag for P'u Hsin-yü). Listen ovenfor viser 10 værker.
Hvor mange gange bliver P'u Hsin-yü opsøgt på WikiOO.org?
- 4.800 gange i løbet af tolv måneder: 1.200 på kunstnerprofilen og 3.600 på værkerne.
På hvilke enheder bliver P'u Hsin-yü opsøgt?
- P'u Hsin-yü bliver opsøgt på enheder (81%), telefoner (17%) og tablets (2%); enheder udgør 81% af opsøgelserne.
Hvilken type værker fra P'u Hsin-yü foretrækker læserne?
- Kraftig kontrast (Kontrast): 9% af besøgene, mod 2% af kataloget.