Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Sarah Bernhardt på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Sarah Bernhardt: statistikken i korte træk
Le retour de l’église er det mest viste værk af Sarah Bernhardt: 400 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 80% af det samlede antal. Også ofte besøgt: 'O to realise space…'. Samlede visninger: 300 (100 kunstnerprofiler, 200 værker). Højdepunkt: Jul 2026 (300 besøg). Observeret præference: Tydelig farveintensitet (Farvemætning), 80% af besøgene for 14% af kataloget.
Top 2 værker af Sarah Bernhardt efter antal visninger
Rangeringen tæller konsultationer på WikiOO.org over tolv måneder, ikke katalogscore. Rang 1 er det værk af Sarah Bernhardt, der er blevet konsulteret mest.
Hvad er det månedlige læsertal for Sarah Bernhardt-posten?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Vis de underliggende data
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Hvad er den månedlige læserandel for værkerne af Sarah Bernhardt?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilke kategorier af værker fra Sarah Bernhardt vælger læserne?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Vis de underliggende data
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 0,0% | 0,0% |
| Blød skygge | 28,6% | 80,0% |
| Blød lysstyrke | 28,6% | 20,0% |
| Lysende balance | 28,6% | 0,0% |
| Lysstærk | 14,3% | 0,0% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 71,4% | 20,0% |
| Dæmpet farvemætning | 0,0% | 0,0% |
| Afbalanceret blød | 14,3% | 0,0% |
| Tydelig farveintensitet | 14,3% | 80,0% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farvepalette | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørke toner | 14,3% | 80,0% |
| Neutrale nuancer | 57,1% | 20,0% |
| Jordagtig | 28,6% | 0,0% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 57,1% | 20,0% |
| Afbalanceret | 14,3% | 0,0% |
| Levende og mættet | 28,6% | 80,0% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Blid | 14,3% | 0,0% |
| Balanceret | 0,0% | 0,0% |
| Kraftig kontrast | 28,6% | 20,0% |
| Udsagn | 57,1% | 80,0% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 71,4% | 20,0% |
| Blødt blandet palet | 0,0% | 0,0% |
| Balanceret harmoni | 0,0% | 0,0% |
| Stærk farveenhed | 14,3% | 0,0% |
| Sammenhængende palette | 14,3% | 80,0% |
Hvordan er de mest viste værker af Sarah Bernhardt fordelt over året?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Vis de underliggende data
| Kunstværk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le retour de l’église | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'O the joy…' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'O to have life…' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'O to realise space…' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'The light, the general air… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Women sit or move…' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er læserfordelingen for Sarah Bernhardt fordelt på sprog?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Vis de underliggende data
| Sprog | Besøg | Del |
|---|---|---|
| tysk | 100 | 100,0% |
Hvad er det daglige læserantal for Sarah Bernhardt, inklusive prognose?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Vis de underliggende data
| Dag | Besøg |
|---|---|
| tor 24 Sept | 0 |
| fre 25 Sept | 0 |
| lør 26 Sept | 0 |
| søn 27 Sept | 0 |
| man 28 Sept | 0 |
| tir 29 Sept | 0 |
| ons 30 Sept | 300 |
| tor 1 Okt | 0 |
| fre 2 Okt | 0 |
| lør 3 Okt | 0 |
| søn 4 Okt | 0 |
| man 5 Okt | 0 |
| tir 6 Okt | 100 |
| ons 7 Okt | 0 |
| tor 8 Okt | 0 |
| fre 9 Okt | 0 |
| lør 10 Okt | 0 |
| søn 11 Okt | 0 |
| man 12 Okt | 0 |
| tir 13 Okt | 0 |
| ons 14 Okt | 0 |
| tor 15 Okt (forventet) | 0 |
| fre 16 Okt (forventet) | 0 |
| lør 17 Okt (forventet) | 0 |
| søn 18 Okt (forventet) | 0 |
| man 19 Okt (forventet) | 0 |
| tir 20 Okt (forventet) | 0 |
| ons 21 Okt (forventet) | 0 |
| tor 22 Okt (forventet) | 0 |
| fre 23 Okt (forventet) | 0 |
| lør 24 Okt (forventet) | 0 |
| søn 25 Okt (forventet) | 0 |
| man 26 Okt (forventet) | 0 |
| tir 27 Okt (forventet) | 0 |
| ons 28 Okt (forventet) | 0 |
| tor 29 Okt (forventet) | 0 |
| fre 30 Okt (forventet) | 0 |
| lør 31 Okt (forventet) | 0 |
| søn 1 Nov (forventet) | 0 |
| man 2 Nov (forventet) | 0 |
| tir 3 Nov (forventet) | 0 |
| ons 4 Nov (forventet) | 0 |
Sarah Bernhardt: ofte stillede spørgsmål
Hvad er det mest opsøgte værk af Sarah Bernhardt?
- Le retour de l’église: 400 besøg, 80% af de samlede visninger. Listen går op til rang 2.
Hvad er læsersegmentet for Sarah Bernhardt?
- 300 besøg over tolv måneder (100 kunstnerprofil, 200 værker).
Foretrækker læserne en bestemt kategori af værker af Sarah Bernhardt?
- Ja, Tydelig farveintensitet (Farvemætning): 80% af besøgene for 14% af kataloget.