Abidin Dino — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 32 Abidin Dino teost.
- Abidin Dino: Goal!
- Abidin Dino: Main theme: Proudness - Knights - Pageantry
- Çiçek / Flower
- Abidin Dino: Hea analüüs - Täktikud - Kaamera piisavalt kõrge
- Abidin Dino: In Prison - Radio
- Pele - Detail – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Tuntmatu – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Feet and ball – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Tuntmatu, Abidin Dino
- In the Plane (Voice of radio), Abidin Dino
- Soho - Radio – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Untitled, Abidin Dino
- Abidin Dino teos Untitled
- The Bishop - Television
- Abidin Dino teos In the Pub - Television
- The Policeman - Radio – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Losers, Abidin Dino
- Jockey in the stable - Radio – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Carnaby Street, Abidin Dino
- Abidin Dino teos Two main themes
- Crowds nähtav Wembley
- Main theme: Knights – kataloogirekord
- At the Zoo - Goal! – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Stadium - Goal! – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Le Balayeur – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Corner, Abidin Dino
- Crowds to Wembley – kataloogirekord
- Lifting the goal posts, Abidin Dino
- Wembley (from top of the Roof) – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Different people going to the match (Bicycles) – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Wembley – kataloogirekord – kunstnik Abidin Dino
- Abidin Dino teos Crowds to Wembley
Abidin Dino
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



