Barry Le Va — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 8 Barry Le Va teost.
- Untitled, Barry Le Va
- Bunker Coagulation 25 – kataloogirekord – kunstnik Barry Le Va
- Plan View for Sculpture Occupying Wall and Floor Areas Dreaded Intrusions
- Munich Africa (Studies for Sculpture), Barry Le Va
- Barry Le Va teos Untitled from the series 4 x 4 x 4
- Diagram for Two Separate Installlations Combined into One Installation in 2 Perspectives – kataloogirekord – kunstnik Barry Le Va
- Sections Installation Study – kataloogirekord – kunstnik Barry Le Va
- Barry Le Va teos Strips to Felt Particles
Barry Le Va
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



