Mervyn Bishop — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 19 Mervyn Bishop teost.
- Prime Minister Gough Whitlam pours soil into the hand of traditional land owner Vincent Lingiari, Mervyn Bishop
- Lionel Rose at his press conference, Mervyn Bishop
- Lois O, Mervyn Bishop
- Children playing in river, Mumeka – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- Couple on veranda, Coffs Harbour
- Photography cadets with model, Sydney Morning Herald – kataloogirekord
- Alan Judd, ABC trainee radio announcer, Sydney – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- School bus, Yarrabah, Mervyn Bishop
- Untitled.2 Boys posing, Tony Mundine
- Roslyn Watson – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- Bob – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- Womenfolk, Bowraville, Mervyn Bishop
- Cousins, Ralph and Jim, Brewarrina – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- Untitled (Terry Hie Hie, Moree NSW, picnic) – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- Girl pours tea, Burnt Bridge – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- Untitled (Bellbrook NSW, man leaning on fence)
- Mervyn Bishop: Jimmy Little - State Funeral Kwementyaye Perkins
- The bus stop, Yalambie Reserve, Mt Isa – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
- Life and death dash – kataloogirekord – kunstnik Mervyn Bishop
Mervyn Bishop
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



