Eduardo Paolozzi — 3D virtuaalne muuseum
Kõime virtuaalses galeriis, kus on üles rikutud 31 Eduardo Paolozzi teost.
- Bash – kataloogirekord
- What is pop art – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Eduardo Paolozzi teos Wittgenstein in new york (2)
- Eduardo Paolozzi: Sack o sauce
- Slider – kataloogirekord
- Sack o sauce – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Eduardo Paolozzi: Wittgenstein in new york
- Art - (244) – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Experimental pile, Eduardo Paolozzi
- Four german songs (2)
- Inside gatefold
- Whats a treat for a nickle from bunk number - (42) – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Dr Pepper, Eduardo Paolozzi
- Cover for a Journal
- Meet the People – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Mr peanut – kataloogirekord
- Ernie and at St. Louis airport – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- An Empire of Silly Statistics . . . A Fake War for Public Relations – kataloogirekord
- Meet the People – kataloogirekord
- Hi-Ho Comics
- Michelangelo’s ‘David’ – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Real gold – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Philadelphia print – kataloogirekord
- B.A.S.H. (Pink, Orange, Blue-Grey) – kataloogirekord
- Real Gold – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Ambit – kataloogirekord
- Refreshing and Delicious – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Four german songs – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- I was a Rich Man’s Plaything – kataloogirekord – kunstnik Eduardo Paolozzi
- Eduardo Paolozzi: Cyclops
- Head – kataloogirekord
Eduardo Paolozzi
Virtuaalne 3D-muuseum
⚠
Muuseumi ei saa laadida



