Adriaen Brouwer Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1605 – 1638

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Adriaen Brouwer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Adriaen Brouwer: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Adriaen Brouwer: Feeling (500 vaadet), mis moodustas 11% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad The Smokers ja In the Tavern. Etteannetega Adriaen Brouwer on tutvitud 5200 korda: 1000 kunstniku profiilis ja 4200 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 83% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 3500. Konsultatsioon toimub arvutid (90%) ja telefonid (10%) abil. Lugejad külastavad Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 23% külastustest võrreldes 4% teostega.

Adriaen Brouwer kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Adriaen Brouwer teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 külastust · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 külastust · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 külastust · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 külastust · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 külastust · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 külastust · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 külastust · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 külastust · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 külastust · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 külastust · 2,1%

Kui palju kordi Adriaen Brouwer lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20268002700
Aug 20260600
Sept 2026200900

Kui tihti külastatakse Adriaen Brouwer teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Adriaen Brouwer teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Milliseid seadmeid Adriaen Brouwer vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid470090,4%
telefonid5009,6%

Milles keelesid Adriaen Brouwer on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
tšehhi10033,3%
saksa10033,3%
inglise10033,3%

Kui palju on Adriaen Brouwer päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt100
kolmap. 14 Okt200
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt (ennust)100
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)100
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)100
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)100
laup. 7 Nov (ennust)300
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)100

Küsimused Adriaen Brouwer lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Adriaen Brouwer on vaadatud kõige rohkem?

Feeling, mis on pälvanud 500 külastust (11% kõigist Adriaen Brouwer vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Adriaen Brouwer vaadatud?

5200 korda kaheteist kuus: 1000 kunstniku profiilis ja 4200 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Adriaen Brouwer külastatakse?

Adriaen Brouwer kohta küsitakse arvutid (90%) ja telefonid (10%) abil; arvutid moodustavad 90% küsimustest.

Milliseid teoseid Adriaen Brouwer teoseid lugejad eelistavad?

Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 23% külastustest, võrreldes 4% kataloogist.