André DerainLuguemise ja konsultatsioonide statistika
1880
–
1954
Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi André Derain lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
André Derain: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult André Derain: Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr (9100 vaadet), mis moodustas 15% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ja Woman in a Chemise. Etteannetega André Derain on tutvitud 68700 korda: 20800 kunstniku profiilis ja 47900 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 117% võrreldes perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Okt 2026, mil külastusi oli 28600. Kirjed on kättesaadavad inglise (28%), prantsuse (19%) ja hispaania (10%) keeles. Lugejaskond asub peamiselt Prantsusmaa (16%), Ameerika Ühendriigid (13%) ja Brasiilia (6%) riikides. Konsultatsioon toimub arvutid (61%), telefonid (35%) ja seadmed (4%) abil. Lugejad külastavad Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 78% külastustest võrreldes 34% teostega.
André Derain kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
André Derain teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
Kui palju kordi André Derain lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
800
Jul 2026
1500
17700
Aug 2026
1400
5500
Sept 2026
4800
8400
Okt 2026
13100
15500
Kui tihti külastatakse André Derain teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid André Derain teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Julge ja silmapaistev
28,6%
50,8%
Rahu ja sereniteit
28,6%
14,4%
Rahustav
7,1%
14,0%
Muldne ja loomulik
0,0%
10,7%
Draamatiline
14,3%
2,7%
Elegantne
7,1%
2,7%
Romantiline
0,0%
2,7%
Klassikaline
7,1%
0,8%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Energiline
21,4%
46,2%
Reflektiivne
7,1%
15,7%
Rahu ja vaikus
28,6%
10,0%
Nostalgiiline
0,0%
10,0%
Rahustav
7,1%
7,9%
Melanhooliline
7,1%
4,3%
Rõõmustav
0,0%
3,5%
Dramatiline
7,1%
0,8%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
18,0%
7,3%
Pehme varjund
34,0%
20,5%
Kerge luminants
22,0%
45,6%
Valgusrikas tasakaal
16,0%
24,7%
Valgusrikas
10,0%
1,9%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
24,0%
4,0%
Kerge värvitoon
18,0%
7,3%
Tasakaalustatud pehme
30,0%
19,8%
Selge värvitoimivus
20,0%
48,2%
Eriliselt ergitatud värv
8,0%
20,6%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Tume
19,4%
50,6%
Maapõhine
47,2%
28,9%
Neutraalsed toonid
25,0%
10,0%
Looduslikud toonid
0,0%
4,7%
Pastelltoonid
2,8%
2,9%
Soojad toonid
2,8%
2,4%
Monokroomne
2,8%
0,6%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
26,0%
5,3%
Tasakaalustatud
40,0%
16,4%
Eerem ja ergas
34,0%
78,2%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
12,0%
2,3%
Õrna
22,0%
14,2%
Tasakaalustatud
14,0%
8,7%
Erilugus
14,0%
26,1%
Kõrge kontrast
38,0%
48,7%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
32,0%
60,7%
Õrnalt segatud palett
12,0%
14,7%
Tasakaalustatud harmoonia
14,0%
12,9%
Värvide tugev ühtsus
22,0%
7,9%
Ühtne palett
20,0%
3,9%
Millised André Derain teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
800
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
200
Landscape at L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hyde Park
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
The Turning Road, L'Estaque…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Cypresses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
0
Portrait of Madame Paul Gui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
500
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
Milliseid seadmeid André Derain vaatamiseks kasutatakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
41600
60,6%
telefonid
24300
35,4%
seadmed
2800
4,1%
Milles keelesid André Derain on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
Keel
Külastused
Jaga
inglise
3700
27,6%
prantsuse
2500
18,7%
hispaania
1300
9,7%
hollandi
1100
8,2%
portugali
1000
7,5%
vene
900
6,7%
itaalia
500
3,7%
slovaki
500
3,7%
rumeenia
400
3,0%
taani
300
2,2%
Kui palju on André Derain päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
Päev
Külastused
neljap. 15 Okt
800
reede 16 Okt
1300
laup. 17 Okt
900
pühap. 18 Okt
1200
esmasp. 19 Okt
1400
teisip. 20 Okt
2500
kolmap. 21 Okt
2500
neljap. 22 Okt
700
reede 23 Okt
1100
laup. 24 Okt
1300
pühap. 25 Okt
1100
esmasp. 26 Okt
1800
teisip. 27 Okt
1900
kolmap. 28 Okt
1100
neljap. 29 Okt
900
reede 30 Okt
900
laup. 31 Okt
1500
pühap. 1 Nov
1800
esmasp. 2 Nov
1300
teisip. 3 Nov
1600
kolmap. 4 Nov
3900
neljap. 5 Nov (ennust)
900
reede 6 Nov (ennust)
1300
laup. 7 Nov (ennust)
1500
pühap. 8 Nov (ennust)
1600
esmasp. 9 Nov (ennust)
1800
teisip. 10 Nov (ennust)
2400
kolmap. 11 Nov (ennust)
3000
neljap. 12 Nov (ennust)
1000
reede 13 Nov (ennust)
1400
laup. 14 Nov (ennust)
1500
pühap. 15 Nov (ennust)
1700
esmasp. 16 Nov (ennust)
1800
teisip. 17 Nov (ennust)
2500
kolmap. 18 Nov (ennust)
3100
neljap. 19 Nov (ennust)
1000
reede 20 Nov (ennust)
1400
laup. 21 Nov (ennust)
1600
pühap. 22 Nov (ennust)
1700
esmasp. 23 Nov (ennust)
1900
teisip. 24 Nov (ennust)
2500
kolmap. 25 Nov (ennust)
3200
Küsimused André Derain lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid André Derain on vaadatud kõige rohkem?
Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr, mis on pälvanud 9100 külastust (15% kõigist André Derain vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta André Derain vaadatud?
68700 korda kaheteist kuus: 20800 kunstniku profiilis ja 47900 teoste lehtedel.
Millel seadmetel André Derain külastatakse?
André Derain kohta küsitakse arvutid (61%), telefonid (35%) ja seadmed (4%) abil; arvutid moodustavad 61% küsimustest.
Milles keelesid André Derain on külastatud?
Keeles inglise (28%), prantsuse (19%) ja hispaania (10%). Esimesena on inglise osakes 28%.
Milliseid teoseid André Derain teoseid lugejad eelistavad?
Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 78% külastustest, võrreldes 34% kataloogist.