André Derain Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1880 – 1954

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi André Derain lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

André Derain: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult André Derain: Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr (5700 vaadet), mis moodustas 16% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) ja Drying the Sails. Etteannetega André Derain on tutvitud 40100 korda: 7700 kunstniku profiilis ja 32400 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 91% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 19200. Kirjed on kättesaadavad inglise (41%), prantsuse (12%) ja vene (6%) keeles. Lugejaskond asub peamiselt Prantsusmaa (28%), Ameerika Ühendriigid (14%) ja Ühendusriik (11%) riikides. Konsultatsioon toimub arvutid (67%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) abil. Lugejad külastavad Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 73% külastustest võrreldes 30% teostega.

André Derain kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

André Derain teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors.

Charing Cross Bridge, London

artworks_database

/en/art/andre-derain-charing-cr 1 Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr 5700 külastust · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1800 külastust · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1000 külastust · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 külastust · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 külastust · 2,5%
  6. Harlequin ja Pierrot 6 Harlequin ja Pierrot, 1924 800 külastust · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 külastust · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 külastust · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 külastust · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 külastust · 2,0%

Kui palju kordi André Derain lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260800
Jul 2026150017700
Aug 202614005500
Sept 202648008400

Kui tihti külastatakse André Derain teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised André Derain teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Milliseid seadmeid André Derain vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid2700067,3%
telefonid1180029,4%
seadmed13003,2%

Milles keelesid André Derain on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise390040,6%
prantsuse120012,5%
vene6006,2%
serbia6006,2%
slovaki5005,2%
hispaania4004,2%
ukrania4004,2%
hollandi3003,1%
Chinese3003,1%
taani2002,1%

Kui palju on André Derain päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept900
neljap. 24 Sept1000
reede 25 Sept600
laup. 26 Sept800
pühap. 27 Sept600
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept2100
neljap. 1 Okt1700
reede 2 Okt1100
laup. 3 Okt600
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt2000
teisip. 6 Okt1200
kolmap. 7 Okt2300
neljap. 8 Okt700
reede 9 Okt1000
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt1400
esmasp. 12 Okt800
teisip. 13 Okt1800
kolmap. 14 Okt (ennust)2200
neljap. 15 Okt (ennust)1400
reede 16 Okt (ennust)1100
laup. 17 Okt (ennust)700
pühap. 18 Okt (ennust)1200
esmasp. 19 Okt (ennust)1400
teisip. 20 Okt (ennust)1600
kolmap. 21 Okt (ennust)2500
neljap. 22 Okt (ennust)1600
reede 23 Okt (ennust)1300
laup. 24 Okt (ennust)800
pühap. 25 Okt (ennust)1400
esmasp. 26 Okt (ennust)1500
teisip. 27 Okt (ennust)1800
kolmap. 28 Okt (ennust)2700
neljap. 29 Okt (ennust)1700
reede 30 Okt (ennust)1400
laup. 31 Okt (ennust)900
pühap. 1 Nov (ennust)1500
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)2000

Küsimused André Derain lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid André Derain on vaadatud kõige rohkem?

Own a vibrant Fauvist masterpiece! André Derain’s ‘Charing Cross Bridge, London’ captures urban energy with bold colors & expressive brushwork. Perfect for modern interiors. Charing Cross Bridge, London artworks_database /en/art/andre-derain-charing-cr, mis on pälvanud 5700 külastust (16% kõigist André Derain vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta André Derain vaadatud?

40100 korda kaheteist kuus: 7700 kunstniku profiilis ja 32400 teoste lehtedel.

Millel seadmetel André Derain külastatakse?

André Derain kohta küsitakse arvutid (67%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) abil; arvutid moodustavad 67% küsimustest.

Milles keelesid André Derain on külastatud?

Keeles inglise (41%), prantsuse (12%) ja vene (6%). Esimesena on inglise osakes 41%.

Milliseid teoseid André Derain teoseid lugejad eelistavad?

Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 73% külastustest, võrreldes 30% kataloogist.