Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Armand Point lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Armand Point: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Armand Point: St. George and the Dragon (300 vaadet), mis moodustas 13% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad La Joie Des Choses ja Autumn Princess. Etteannetega Armand Point on tutvitud 3400 korda: 1200 kunstniku profiilis ja 2200 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 200% võrreldes perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 2000. Konsultatsioon toimub arvutid (79%) ja telefonid (21%) abil. Lugejad külastavad Maapõhine (Väripalett) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 59% külastustest võrreldes 38% teostega.
Armand Point kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
Armand Point teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
St. George and the Dragon
300 külastust · 13,0%
-
2
La Joie Des Choses
200 külastust · 8,7%
-
3
Autumn Princess
200 külastust · 8,7%
-
4
Portrait De Mademoiselle Gouverneur
200 külastust · 8,7%
-
5
17th Century
200 külastust · 8,7%
-
6
A Visit to the Philippeville Hospital in
200 külastust · 8,7%
-
7
An arab weaver
200 külastust · 8,7%
-
8
Woman
100 külastust · 4,3%
-
9
Les Baigneuses
100 külastust · 4,3%
-
10
Best Behaviour
100 külastust · 4,3%
Kui palju kordi Armand Point lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1700 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Kui tihti külastatakse Armand Point teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Armand Point teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,7% | 26,1% |
| Pehme varjund | 28,6% | 47,8% |
| Kerge luminants | 32,1% | 13,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 17,9% | 13,0% |
| Valgusrikas | 10,7% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 39,3% | 47,8% |
| Kerge värvitoon | 17,9% | 17,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 28,6% | 17,4% |
| Selge värvitoimivus | 14,3% | 17,4% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 38,1% | 58,8% |
| Neutraalsed toonid | 42,9% | 23,5% |
| Tume | 14,3% | 17,6% |
| Pastelltoonid | 4,8% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 35,7% | 43,5% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 43,5% |
| Eerem ja ergas | 14,3% | 13,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 17,9% | 26,1% |
| Õrna | 14,3% | 21,7% |
| Tasakaalustatud | 28,6% | 26,1% |
| Erilugus | 0,0% | 0,0% |
| Kõrge kontrast | 39,3% | 26,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 17,9% | 8,7% |
| Õrnalt segatud palett | 10,7% | 13,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 7,1% | 0,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 28,6% | 43,5% |
| Ühtne palett | 35,7% | 34,8% |
Millised Armand Point teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Joie Des Choses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guichard's Patent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Une Muse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Visit to the Philippevill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Circa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bacchanale Playing The Pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St George And Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene De Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En Possession Du Propriétai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Arab Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milliseid seadmeid Armand Point vaatamiseks kasutatakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 2700 | 79,4% |
| telefonid | 700 | 20,6% |
Milles keelesid Armand Point on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 200 | 40,0% |
| hispaania | 200 | 40,0% |
| saksa | 100 | 20,0% |
Kui palju on Armand Point päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 100 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 300 |
| kolmap. 28 Okt | 100 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Armand Point lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid Armand Point on vaadatud kõige rohkem?
- St. George and the Dragon, mis on pälvanud 300 külastust (13% kõigist Armand Point vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Armand Point vaadatud?
- 3400 korda kaheteist kuus: 1200 kunstniku profiilis ja 2200 teoste lehtedel.
Millel seadmetel Armand Point külastatakse?
- Armand Point kohta küsitakse arvutid (79%) ja telefonid (21%) abil; arvutid moodustavad 79% küsimustest.
Milliseid teoseid Armand Point teoseid lugejad eelistavad?
- Maapõhine (Väripalett): 59% külastustest, võrreldes 38% kataloogist.