Beatrice Kreloff külastuste statistika

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Beatrice Kreloff lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Beatrice Kreloff: statistika lühidalt

Figure 13 on kunstniku Beatrice Kreloff kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 200 külastust, mis moodustab 33% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Figure 8 ja Figure 17. Kokrekordne vaatamiste arv: 1000 (400 kunstniku lehel, 600 teoseid). Maksimum: Jul 2026 (900 külastust). Märkusel olev eelistus: Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), mis moodustab 33% külastustest kataloogi 8% kohta.

Beatrice Kreloff enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 5

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Beatrice Kreloff kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 külastust · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 külastust · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 külastust · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 külastust · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 külastust · 16,7%

Kuidas on Beatrice Kreloff rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Aug 202600
Sept 202600

Kui palju on Beatrice Kreloff teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Beatrice Kreloff kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Kuidas on Beatrice Kreloff lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Mis on Beatrice Kreloff daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0

Beatrice Kreloff: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Beatrice Kreloff kõige vaadeldum teos?

Figure 13: 200 külastust, 33% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 5.

Mis on Beatrice Kreloff lugeaskond?

1000 külastust ka twelve kuus (400 kunstniku lehel, 600 teose)

Kas lugejad eelistavad Beatrice Kreloff teosete mingit kategooriat?

Jah, Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 33% külastustest kogu kataloogi 8% kohta.