Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Benjamin Rabier lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Benjamin Rabier: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Benjamin Rabier: Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese (200 vaadet), mis moodustas 17% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad The Farm Yard ja The Lion And The Leopard. Etteannetega Benjamin Rabier on tutvitud 1600 korda: 600 kunstniku profiilis ja 1000 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 50% võrreldes periooniga Sept 2026 kuni Okt 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 1300. Lugejad külastavad Kõrge kontrast (Kontrast) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 75% külastustest võrreldes 46% teostega.
Benjamin Rabier kõige vaadeldavaimad teosed (top 9)
Benjamin Rabier teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese
200 külastust · 16,7%
-
2
The Farm Yard
200 külastust · 16,7%
-
3
The Lion And The Leopard
200 külastust · 16,7%
-
4
Bel Et Bon
100 külastust · 8,3%
-
5
Poster Advertising 'le Printemps' Delivery Service
100 külastust · 8,3%
-
6
The Donkey And The Little Dog
100 külastust · 8,3%
-
7
Le Roman De Renard
100 külastust · 8,3%
-
8
The Bear Leader
100 külastust · 8,3%
-
9
The Album 'gedeon
100 külastust · 8,3%
Kui palju kordi Benjamin Rabier lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Kui tihti külastatakse Benjamin Rabier teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Benjamin Rabier teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 7,1% | 8,3% |
| Kerge luminants | 17,9% | 41,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 57,1% | 41,7% |
| Valgusrikas | 17,9% | 8,3% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 32,1% | 16,7% |
| Kerge värvitoon | 32,1% | 41,7% |
| Tasakaalustatud pehme | 14,3% | 16,7% |
| Selge värvitoimivus | 21,4% | 25,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 69,2% | 54,5% |
| Tume | 11,5% | 27,3% |
| Maapõhine | 11,5% | 18,2% |
| Looduslikud toonid | 3,9% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 3,9% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 17,9% | 8,3% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 50,0% |
| Eerem ja ergas | 32,1% | 41,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 3,6% | 8,3% |
| Õrna | 21,4% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 14,3% | 0,0% |
| Erilugus | 14,3% | 16,7% |
| Kõrge kontrast | 46,4% | 75,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 50,0% | 58,3% |
| Õrnalt segatud palett | 17,9% | 16,7% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 14,3% | 16,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 10,7% | 8,3% |
| Ühtne palett | 7,1% | 0,0% |
Millised Benjamin Rabier teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poster Advertising 'le Prin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait At Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chase Is On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The squirrel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Warbler And The Nightin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lion And The Leopard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Bear Leader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farm Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keelesid Benjamin Rabier on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju on Benjamin Rabier päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 100 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 100 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused Benjamin Rabier lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid Benjamin Rabier on vaadatud kõige rohkem?
- Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese, mis on pälvanud 200 külastust (17% kõigist Benjamin Rabier vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 9 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Benjamin Rabier vaadatud?
- 1600 korda kaheteist kuus: 600 kunstniku profiilis ja 1000 teoste lehtedel.
Milliseid teoseid Benjamin Rabier teoseid lugejad eelistavad?
- Kõrge kontrast (Kontrast): 75% külastustest, võrreldes 46% kataloogist.