Briton Rivière külastuste statistika

1840 – 1920

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Briton Rivière lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Briton Rivière: statistika lühidalt

Daniel In The Lions Den on kunstniku Briton Rivière kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 6700 külastust, mis moodustab 35% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: His Only Friend ja Fidelity. Kokrekordne vaatamiste arv: 30300 (14000 kunstniku lehel, 16300 teoseid). Tõus 1193% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Sept 2026 (18100 külastust). Keeled: inglise (37%), hispaania (20%) ja vene (11%). Riigid: Ameerika Ühendriigid (23%), Itaalia (11%) ja Ühendusriik (7%). Seadmete jaotus: telefonid (67%), arvutid (30%) ja seadmed (3%). Märkusel olev eelistus: Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia), mis moodustab 36% külastustest kataloogi 7% kohta.

Briton Rivière enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Briton Rivière kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Daniel In The Lions Den 1 Daniel In The Lions Den 6700 külastust · 35,3%
  2. His Only Friend 2 His Only Friend, 1871 1600 külastust · 8,4%
  3. Fidelity 3 Fidelity, 1869 1500 külastust · 7,9%
  4. Sympathy 4 Sympathy 1500 külastust · 7,9%
  5. The Last of the Garrison 5 The Last of the Garrison, 1875 1200 külastust · 6,3%
  6. Mother Hubbard 6 Mother Hubbard, 1882 1100 külastust · 5,8%
  7. An Exile of the '45 7 An Exile of the '45 900 külastust · 4,7%
  8. In Manus Tuas, Domine 8 In Manus Tuas, Domine, 1879 700 külastust · 3,7%
  9. The Long Sleep 9 The Long Sleep 500 külastust · 2,6%
  10. Pride Of Place 10 Pride Of Place 400 külastust · 2,1%

Kuidas on Briton Rivière rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 202616009200
Aug 2026700700
Sept 2026117006400

Kui palju on Briton Rivière teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Briton Rivière kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
An Exile of the '450000000002000600
His Only Friend00000000010000200
Daniel In The Lions Den00000000040003001800
Androcles and the Lion000000000000
The Last of the Garrison0000000002000700
The Old Gardener000000000000
The Long Sleep0000000002000200
In Manus Tuas, Domine000000000500100100
Mother Hubbard00000000000900
So Full of Shapes Is Fancy000000000000

Kas Briton Rivière külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
telefonid2030067,0%
arvutid900029,7%
seadmed10003,3%

Kuidas on Briton Rivière lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise620037,3%
hispaania330019,9%
vene190011,4%
prantsuse11006,6%
itaalia11006,6%
saksa10006,0%
portugali6003,6%
tšehhi4002,4%
poola3001,8%
ungari2001,2%

Mis on Briton Rivière daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt1200
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt500
kolmap. 7 Okt500
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt1200
laup. 10 Okt900
pühap. 11 Okt900
esmasp. 12 Okt1900
teisip. 13 Okt700
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt900
reede 16 Okt1200
laup. 17 Okt400
pühap. 18 Okt600
esmasp. 19 Okt700
teisip. 20 Okt900
kolmap. 21 Okt (ennust)500
neljap. 22 Okt (ennust)1000
reede 23 Okt (ennust)1000
laup. 24 Okt (ennust)600
pühap. 25 Okt (ennust)800
esmasp. 26 Okt (ennust)1100
teisip. 27 Okt (ennust)800
kolmap. 28 Okt (ennust)500
neljap. 29 Okt (ennust)1000
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)700
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)1200
teisip. 3 Nov (ennust)900
kolmap. 4 Nov (ennust)600
neljap. 5 Nov (ennust)1100
reede 6 Nov (ennust)1100
laup. 7 Nov (ennust)700
pühap. 8 Nov (ennust)900
esmasp. 9 Nov (ennust)1300
teisip. 10 Nov (ennust)1000

Briton Rivière: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Briton Rivière kõige vaadeldum teos?

Daniel In The Lions Den: 6700 külastust, 35% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Briton Rivière lugeaskond?

30300 külastust ka twelve kuus (14000 kunstniku lehel, 16300 teose)

Kas Briton Rivière kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud telefonid (67%), arvutid (30%) ja seadmed (3%) kategooriasse; juhtiv on telefonid osaga 67%.

Millistes keeles Briton Rivière kohta uuritakse?

inglise (37%), hispaania (20%) ja vene (11%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 37%.

Kas lugejad eelistavad Briton Rivière teosete mingit kategooriat?

Jah, Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 36% külastustest kogu kataloogi 7% kohta.