Michelangelo Caravaggio külastuste statistika

1571 – 1610

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Michelangelo Caravaggio lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Michelangelo Caravaggio: statistika lühidalt

Saint Mattia Kutsumine on kunstniku Michelangelo Caravaggio kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 41100 külastust, mis moodustab 13% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Neitsipanna surm ja Narcissus. Kokrekordne vaatamiste arv: 366600 (73800 kunstniku lehel, 292800 teoseid). Langus 18% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (147100 külastust). Keeled: inglise (18%), hispaania (11%) ja gruusia (10%). Riigid: Itaalia (9%), Gruusia (9%) ja Lõuna-Korea (9%). Seadmete jaotus: arvutid (54%), telefonid (43%) ja seadmed (4%). Märkusel olev eelistus: Melanhooliline (Emotsionaalne toon), mis moodustab 36% külastustest kataloogi 14% kohta.

Michelangelo Caravaggio enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Michelangelo Caravaggio kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Saint Mattia Kutsumine 1 Saint Mattia Kutsumine, 1599 41100 külastust · 13,0%
  2. Neitsipanna surm 2 Neitsipanna surm, 1601 32700 külastust · 10,3%
  3. Narcissus 3 Narcissus, 1599 26000 külastust · 8,2%
  4. Õlle Kask ja Puukorb 4 Õlle Kask ja Puukorb, 1596 17900 külastust · 5,7%
  5. Neitsiema surm (detail) 5 Neitsiema surm (detail), 1605 7100 külastust · 2,2%
  6. Juditi Holofernesi tapmine 6 Juditi Holofernesi tapmine, 1598 6500 külastust · 2,1%
  7. Ecce Homo 7 Ecce Homo, 1609 5600 külastust · 1,8%
  8. Matteo kutsumine 8 Matteo kutsumine 5400 külastust · 1,7%
  9. Salome ja Johannese päkapuu pea 9 Salome ja Johannese päkapuu pea, 1607 5100 külastust · 1,6%
  10. Muusikud 10 Muusikud, 1595 4400 külastust · 1,4%

Kuidas on Michelangelo Caravaggio rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263002400
Jul 202621400125700
Aug 20262200096800
Sept 20263010067900

Kui palju on Michelangelo Caravaggio teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Michelangelo Caravaggio kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Saint Mattia Kutsumine00000000300122001440011000
Narcissus000000000740089008400
Muusikud000000001002300900800
Juditi Holofernesi tapmine000000000230014002100
Kristuse võtmine0000000020022004001200
Ecce Homo00000000100140013002000
Emmause õhtusöök000000000900600500
Salome ja Johannese päkapuu…000000000140021001500
Matteo kutsumine00000000018007002200
Kristuse Mahtus0000000008003001000

Kas Michelangelo Caravaggio külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid19680053,7%
telefonid15650042,7%
seadmed133003,6%

Kuidas on Michelangelo Caravaggio lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise630017,5%
hispaania400011,1%
gruusia35009,7%
portugali28007,8%
vene28007,8%
korea22006,1%
itaalia21005,8%
bulgaaria14003,9%
ungari12003,3%
saksa10002,8%

Mis on Michelangelo Caravaggio daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
pühap. 27 Sept5500
esmasp. 28 Sept4800
teisip. 29 Sept6700
kolmap. 30 Sept4700
neljap. 1 Okt4600
reede 2 Okt2900
laup. 3 Okt4200
pühap. 4 Okt5100
esmasp. 5 Okt5100
teisip. 6 Okt5200
kolmap. 7 Okt4100
neljap. 8 Okt10700
reede 9 Okt4600
laup. 10 Okt3400
pühap. 11 Okt6900
esmasp. 12 Okt6500
teisip. 13 Okt5000
kolmap. 14 Okt4500
neljap. 15 Okt4700
reede 16 Okt5500
laup. 17 Okt7300
pühap. 18 Okt (ennust)6800
esmasp. 19 Okt (ennust)6400
teisip. 20 Okt (ennust)6500
kolmap. 21 Okt (ennust)5200
neljap. 22 Okt (ennust)7700
reede 23 Okt (ennust)5000
laup. 24 Okt (ennust)5800
pühap. 25 Okt (ennust)7200
esmasp. 26 Okt (ennust)6700
teisip. 27 Okt (ennust)6900
kolmap. 28 Okt (ennust)5500
neljap. 29 Okt (ennust)8200
reede 30 Okt (ennust)5300
laup. 31 Okt (ennust)6100
pühap. 1 Nov (ennust)7500
esmasp. 2 Nov (ennust)7000
teisip. 3 Nov (ennust)7300
kolmap. 4 Nov (ennust)5700
neljap. 5 Nov (ennust)8600
reede 6 Nov (ennust)5600
laup. 7 Nov (ennust)6400

Michelangelo Caravaggio: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Michelangelo Caravaggio kõige vaadeldum teos?

Saint Mattia Kutsumine: 41100 külastust, 13% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Michelangelo Caravaggio lugeaskond?

366600 külastust ka twelve kuus (73800 kunstniku lehel, 292800 teose)

Kas Michelangelo Caravaggio kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (54%), telefonid (43%) ja seadmed (4%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 54%.

Millistes keeles Michelangelo Caravaggio kohta uuritakse?

inglise (18%), hispaania (11%) ja gruusia (10%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 18%.

Kas lugejad eelistavad Michelangelo Caravaggio teosete mingit kategooriat?

Jah, Melanhooliline (Emotsionaalne toon): 36% külastustest kogu kataloogi 14% kohta.