Carlo Dolci Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1616 – 1686

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Carlo Dolci lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Carlo Dolci: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Carlo Dolci: Madonna in Glory (600 vaadet), mis moodustas 17% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit ja The Guardian Angel. Etteannetega Carlo Dolci on tutvitud 4300 korda: 1000 kunstniku profiilis ja 3300 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 40% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 3000. Konsultatsioon toimub arvutid (67%) ja telefonid (33%) abil. Lugejad külastavad Õrnalt segatud palett (Värviharmonia) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 50% külastustest võrreldes 28% teostega.

Carlo Dolci kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Carlo Dolci teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Madonna in Glory 1 Madonna in Glory, 1670 600 külastust · 16,7%
  2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 külastust · 11,1%
  3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 külastust · 11,1%
  4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 külastust · 8,3%
  5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 külastust · 8,3%
  6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 külastust · 5,6%
  7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 külastust · 5,6%
  8. Vase of Flowers 8 Vase of Flowers, 1662 200 külastust · 5,6%
  9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 külastust · 5,6%
  10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 külastust · 5,6%

Kui palju kordi Carlo Dolci lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261000
Jul 20267002300
Aug 20260500
Sept 2026200500

Kui tihti külastatakse Carlo Dolci teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Carlo Dolci teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Vase of Flowers00000000020000
The Adoration of the Kings0000000000100100
Madonna in Glory000000000300100200
St Mary Magdalene00000000020000
Self-Portrait00000000010000
Self-Portrait00000000020000
The Guardian Angel0000000002000100
Allegory of Patience00000000030000
Salome with the Head of St…00000000001000
Saint John the Evangelist000000000000

Milliseid seadmeid Carlo Dolci vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid290067,4%
telefonid140032,6%

Milles keelesid Carlo Dolci on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kui palju on Carlo Dolci päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept200
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept100
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt (ennust)0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0

Küsimused Carlo Dolci lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Carlo Dolci on vaadatud kõige rohkem?

Madonna in Glory, mis on pälvanud 600 külastust (17% kõigist Carlo Dolci vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Carlo Dolci vaadatud?

4300 korda kaheteist kuus: 1000 kunstniku profiilis ja 3300 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Carlo Dolci külastatakse?

Carlo Dolci kohta küsitakse arvutid (67%) ja telefonid (33%) abil; arvutid moodustavad 67% küsimustest.

Milliseid teoseid Carlo Dolci teoseid lugejad eelistavad?

Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): 50% külastustest, võrreldes 28% kataloogist.