Caspar David Friedrich Kes lugedega konsulteerib ja millised teosed

1774 – 1840

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Caspar David Friedrich lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Caspar David Friedrich: mida konsultatsioonid näitavad

Kõige rohkem on vaadatud teost Caspar David Friedrich Wanderer Above The Sea Of Fog, mida on kahe عشر kuu jooksul vaadatud 9300 korda, moodustades 8% kõigist vaatamistest. Reitingus järgneb sellele Jäämere ja Kaks meest kuulsushooajal vaatamas Kuud. Kunstniku lehe avati 30900 korda ja teoste lehede 106300 korda, kokku 137200 korda. Perioodi Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel kasvas konsultatsioonide arv 40% võrra. Jul 2026 on kuu, mil on olnud kõige rohkem päringuid: 67300. Konsultatsioonide keeled on inglise (26%), hispaania (15%) ja prantsuse (13%). Pealiselt külastatakse peamiselt riikides Prantsusmaa (14%), Itaalia (9%) ja Taani (5%). Lugejad tutvivad andmeid arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) abil. Lugejad valivad Neutraalsed toonid (Väripalett) 51% külastustest, mis moodustab 41% kataloogist.

Caspar David Friedrich: enim vaadeldud 10 teost

Iga kirje juures on toodud Caspar David Friedrich teos ja selle reiting arvuliste päringute põhjal WikiOO.org platvormil viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Wanderer Above The Sea Of Fog 1 Wanderer Above The Sea Of Fog, 1818 9300 külastust · 7,9%
  2. Jäämere 2 Jäämere, 1824 8900 külastust · 7,5%
  3. Kaks meest kuulsushooajal vaatamas Kuud 3 Kaks meest kuulsushooajal vaatamas Kuud, 1824 7500 külastust · 6,4%
  4. Caspar David Friedrich

Hulgas talvist imemaailmas, kus pehmenenud toonid ja kontrastsed varjundid loovad salapärase rahulikkuse tunde. Kompositsioon kujutab kolme kuuske, mida kaunistavad roosad lindid, lumise tausta ees. Horisontis on hoonete või strukt 4 Caspar David Friedrich Hulgas talvist imemaailmas, kus pehmenenud toonid ja kontrastsed varjundid loovad salapärase rahulikkuse tunde. Kompositsioon kujutab kolme kuuske, mida kaunistavad roosad lindid, lumise tausta ees. Horisontis on hoonete või strukt, 1811 3200 külastust · 2,7%
  5. Uneljas 5 Uneljas, 1840 3000 külastust · 2,5%
  6. Naine enne loojukust 6 Naine enne loojukust, 1818 2900 külastust · 2,5%
  7. Kreidefelsen auf Rügen 7 Kreidefelsen auf Rügen, 1818 2700 külastust · 2,3%
  8. Abtei im Eichwald 8 Abtei im Eichwald, 1810 2400 külastust · 2,0%
  9. Riesengebirge Landscape with Rising Fog 9 Riesengebirge Landscape with Rising Fog, 1819 2100 külastust · 1,8%
  10. Kivihaud lume peal 10 Kivihaud lume peal, 1807 1700 külastust · 1,4%

Millal on Caspar David Friedrich andmete lehte vaadatud?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Tabelis esitatud näitajaid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263003200
Jul 2026740059900
Aug 2026770020000
Sept 20261550023200

Millal külastatakse Caspar David Friedrich teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Caspar David Friedrich kõige vaadeldavamad teosed kuukaupa kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Tabelis esitatud näitajaid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kaks meest kuulsushooajal v…000000000230012003000
Kreidefelsen auf Rügen000000001001100500800
Abtei im Eichwald0000000009001001000
Caspar David Friedrich Hul…00000000011005001200
Kivihaud lume peal00000000010000500
The Cemetery Entrance000000000200200200
Kivine avarand00000000040000
Laheveht ja Kuunvalgusel000000007009001000
Purjelaeval000000000600800200
Naine enne loojukust000000001005007001400

Kuidas on Caspar David Friedrich vaatamiste arv seadmete kaupa jaotatud?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Tabelis esitatud näitajaid
SeadeKülastusedJaga
arvutid9320067,9%
telefonid3920028,6%
seadmed48003,5%

Milles keelesid Caspar David Friedrich on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Tabelis esitatud näitajaid
KeelKülastusedJaga
inglise530026,2%
hispaania310015,3%
prantsuse260012,9%
vene15007,4%
itaalia9004,5%
korea9004,5%
taani7003,5%
portugali7003,5%
ukrania7003,5%
serbia4002,0%

Kui palju on päevas Caspar David Friedrich konsultatsioonide arv ja järgmiste kolme nädala jooksul?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Tabelis esitatud näitajaid
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept1400
neljap. 24 Sept2200
reede 25 Sept1300
laup. 26 Sept1000
pühap. 27 Sept2500
esmasp. 28 Sept2200
teisip. 29 Sept3400
kolmap. 30 Sept1600
neljap. 1 Okt2600
reede 2 Okt1700
laup. 3 Okt1100
pühap. 4 Okt2100
esmasp. 5 Okt3400
teisip. 6 Okt1700
kolmap. 7 Okt3400
neljap. 8 Okt2500
reede 9 Okt1600
laup. 10 Okt2000
pühap. 11 Okt3200
esmasp. 12 Okt4200
teisip. 13 Okt6000
kolmap. 14 Okt (ennust)3300
neljap. 15 Okt (ennust)3800
reede 16 Okt (ennust)2400
laup. 17 Okt (ennust)2100
pühap. 18 Okt (ennust)4100
esmasp. 19 Okt (ennust)5100
teisip. 20 Okt (ennust)5800
kolmap. 21 Okt (ennust)3700
neljap. 22 Okt (ennust)4300
reede 23 Okt (ennust)2700
laup. 24 Okt (ennust)2400
pühap. 25 Okt (ennust)4600
esmasp. 26 Okt (ennust)5700
teisip. 27 Okt (ennust)6500
kolmap. 28 Okt (ennust)4100
neljap. 29 Okt (ennust)4700
reede 30 Okt (ennust)2900
laup. 31 Okt (ennust)2600
pühap. 1 Nov (ennust)5000
esmasp. 2 Nov (ennust)6300
teisip. 3 Nov (ennust)7100

Caspar David Friedrich lugeaskond

Millist teost Caspar David Friedrich on vaadatud kõige enam?

Esmalt Wanderer Above The Sea Of Fog 9300 külastusega ja 8% päringute osaga. Üle selle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Caspar David Friedrich lugejaskond WikiOO.org platvormil?

137200 külastust ka twelve kuus: 30900 kunstniku profiili ja 106300 teostega.

Milleid seadmeid Caspar David Friedrich lugejad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem seade on arvutid, mis moodustab 68% külastustest.

Millistes keeles Caspar David Friedrich lugejad räägivad?

inglise (26%), hispaania (15%) ja prantsuse (13%); inglise katab 26%.

Millised Caspar David Friedrich teosed vastavad lugejate valimikule?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Neutraalsed toonid (Väripalett), saavad 51% külastustest, mis moodustab 41% kataloogist.