Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Clementine Hunter lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Clementine Hunter: statistika lühidalt
Zinnias in a Pot on kunstniku Clementine Hunter kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 600 külastust, mis moodustab 86% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Funeral Procession. Kokrekordne vaatamiste arv: 400 (100 kunstniku lehel, 300 teoseid). Langus 50% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Aug 2026 (200 külastust). Märkusel olev eelistus: Eriliselt ergitatud värv (Värvitoit), mis moodustab 86% külastustest kataloogi 25% kohta.
Clementine Hunter enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 2
Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Clementine Hunter kõige rohkem vaadeldud teos.
Kuidas on Clementine Hunter rekordi kuune lugemiste arv?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita alusandmeid
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sept 2026 | 100 | 0 |
Kui palju on Clementine Hunter teoste kuune lugemissuurus?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Clementine Hunter teoste kategooriaid lugejad on valinud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita alusandmeid
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 0,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 75,0% | 100,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 25,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 0,0% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 25,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 25,0% | 14,3% |
| Selge värvitoimivus | 25,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 25,0% | 85,7% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Tume | 25,0% | 85,7% |
| Maapõhine | 50,0% | 14,3% |
| Neutraalsed toonid | 25,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 14,3% |
| Eerem ja ergas | 50,0% | 85,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 0,0% | 0,0% |
| Õrna | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 25,0% | 0,0% |
| Erilugus | 25,0% | 85,7% |
| Kõrge kontrast | 50,0% | 14,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 25,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 25,0% | 14,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 50,0% | 85,7% |
| Värvide tugev ühtsus | 0,0% | 0,0% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Kuidas Clementine Hunter kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita alusandmeid
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Funeral Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Zinnias in a Pot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Melrose Quilt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chevron Quilt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuidas on Clementine Hunter lugejate jaotatud keele järgi?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita alusandmeid
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 700 | 87,5% |
| hispaania | 100 | 12,5% |
Mis on Clementine Hunter daily readership koos prognoosiga?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita alusandmeid
| Päev | Külastused |
|---|---|
| esmasp. 21 Sept | 0 |
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 0 |
| neljap. 24 Sept | 100 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 100 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 300 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 200 |
| kolmap. 7 Okt | 300 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 100 |
| esmasp. 12 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 100 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 200 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 100 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 200 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 200 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 300 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 300 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 300 |
Clementine Hunter: korduma kippuvad küsimused
Mis on kunstniku Clementine Hunter kõige vaadeldum teos?
- Zinnias in a Pot: 600 külastust, 86% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 2.
Mis on Clementine Hunter lugeaskond?
- 400 külastust ka twelve kuus (100 kunstniku lehel, 300 teose)
Kas lugejad eelistavad Clementine Hunter teosete mingit kategooriat?
- Jah, Eriliselt ergitatud värv (Värvitoit): 86% külastustest kogu kataloogi 25% kohta.