Diego Velázquez Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1599 – 1660

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Diego Velázquez lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Diego Velázquez: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Diego Velázquez: Las Meeninas (Teenistajannad) või Kuninglik Pere (769700 vaadet), mis moodustas 87% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Menainad või Pildiprüüsi pere ja Breda Naelumine (Las Lanzas). Etteannetega Diego Velázquez on tutvitud 875900 korda: 12400 kunstniku profiilis ja 863500 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 93% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Aug 2026, mil külastusi oli 427200. Kirjed on kättesaadavad inglise (28%), hispaania (14%) ja Chinese (9%) keeles. Konsultatsioon toimub telefonid (79%), arvutid (16%) ja seadmed (5%) abil. Lugejad külastavad Klassikaline (Lütlus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 89% külastustest võrreldes 17% teostega.

Diego Velázquez kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Diego Velázquez teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. Las Meeninas (Teenistajannad) või Kuninglik Pere 1 Las Meeninas (Teenistajannad) või Kuninglik Pere, 1656 769700 külastust · 87,4%
  2. Menainad või Pildiprüüsi pere 2 Menainad või Pildiprüüsi pere, 1656 10400 külastust · 1,2%
  3. Breda Naelumine (Las Lanzas) 3 Breda Naelumine (Las Lanzas), 1634 4000 külastust · 0,5%
  4. Arachne mütsiõhtu (Las Hilanderas) 4 Arachne mütsiõhtu (Las Hilanderas), 1657 3900 külastust · 0,4%
  5. Pope Innocent X 5 Pope Innocent X, 1650 3600 külastust · 0,4%
  6. Don Juan de Austria rõõmikas 6 Don Juan de Austria rõõmikas, 1632 2700 külastust · 0,3%
  7. Rokeby Venüs 7 Rokeby Venüs, 1648 1800 külastust · 0,2%
  8. Las Meninas (detail) 8 Las Meninas (detail), 1656 1600 külastust · 0,2%
  9. Las Meninas (detail) 9 Las Meninas (detail), 1656 1600 külastust · 0,2%
  10. Printsess Balthasar Carlos 10 Printsess Balthasar Carlos, 1639 1500 külastust · 0,2%

Kui palju kordi Diego Velázquez lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202606600
Jul 20263200407900
Aug 20261800425400
Sept 2026740023600

Kui tihti külastatakse Diego Velázquez teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Diego Velázquez teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Breda Naelumine (Las Lanzas)000000002001800800900
Rokeby Venüs0000000001100500200
Las Meeninas (Teenistajanna…0000000028003329004140008400
Arachne mütsiõhtu (Las Hila…000000002001800700800
Printsess Balthasar Carlos00000000013001000
The Surrender of Breda00000000100200500100
Infanta Margarita0000000006000100
A Dwarf Sitting on the Floor00000000200800100200
Arachne Müstrik (Detail)0000000002000100
Philip IV in Armour0000000002000100

Milliseid seadmeid Diego Velázquez vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
telefonid69610079,5%
arvutid13990016,0%
seadmed399004,6%

Milles keelesid Diego Velázquez on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
inglise240027,6%
hispaania120013,8%
Chinese8009,2%
vene6006,9%
araabia5005,7%
saksa5005,7%
bulgaaria4004,6%
korea4004,6%
portugali4004,6%
eesti3003,4%

Kui palju on Diego Velázquez päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept1400
neljap. 24 Sept900
reede 25 Sept900
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept1200
esmasp. 28 Sept800
teisip. 29 Sept2100
kolmap. 30 Sept1000
neljap. 1 Okt600
reede 2 Okt1300
laup. 3 Okt700
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt700
teisip. 6 Okt1700
kolmap. 7 Okt1800
neljap. 8 Okt1400
reede 9 Okt2700
laup. 10 Okt1100
pühap. 11 Okt1900
esmasp. 12 Okt4400
teisip. 13 Okt2000
kolmap. 14 Okt (ennust)2600
neljap. 15 Okt (ennust)1800
reede 16 Okt (ennust)3000
laup. 17 Okt (ennust)1500
pühap. 18 Okt (ennust)2500
esmasp. 19 Okt (ennust)3600
teisip. 20 Okt (ennust)3500
kolmap. 21 Okt (ennust)2900
neljap. 22 Okt (ennust)2000
reede 23 Okt (ennust)3400
laup. 24 Okt (ennust)1700
pühap. 25 Okt (ennust)2900
esmasp. 26 Okt (ennust)4100
teisip. 27 Okt (ennust)4100
kolmap. 28 Okt (ennust)3300
neljap. 29 Okt (ennust)2200
reede 30 Okt (ennust)3800
laup. 31 Okt (ennust)1900
pühap. 1 Nov (ennust)3200
esmasp. 2 Nov (ennust)4600
teisip. 3 Nov (ennust)4500

Küsimused Diego Velázquez lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Diego Velázquez on vaadatud kõige rohkem?

Las Meeninas (Teenistajannad) või Kuninglik Pere, mis on pälvanud 769700 külastust (87% kõigist Diego Velázquez vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Diego Velázquez vaadatud?

875900 korda kaheteist kuus: 12400 kunstniku profiilis ja 863500 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Diego Velázquez külastatakse?

Diego Velázquez kohta küsitakse telefonid (79%), arvutid (16%) ja seadmed (5%) abil; telefonid moodustavad 79% küsimustest.

Milles keelesid Diego Velázquez on külastatud?

Keeles inglise (28%), hispaania (14%) ja Chinese (9%). Esimesena on inglise osakes 28%.

Milliseid teoseid Diego Velázquez teoseid lugejad eelistavad?

Klassikaline (Lütlus): 89% külastustest, võrreldes 17% kataloogist.