Edward Henry Potthast Luguemise ja konsultatsioonide statistika

1857 – 1927

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Edward Henry Potthast lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Edward Henry Potthast: lugejate kokkuvõte

Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Edward Henry Potthast: a summer's night (1000 vaadet), mis moodustas 5% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad Ring Around the Rosie ja Blonde and Brunette. Etteannetega Edward Henry Potthast on tutvitud 20900 korda: 1700 kunstniku profiilis ja 19200 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid kasvasid 83% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 16600. Konsultatsioon toimub arvutid (87%), telefonid (11%) ja seadmed (2%) abil. Lugejad külastavad Rahu ja sereniteit (Lütlus) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 42% külastustest võrreldes 0% teostega.

Edward Henry Potthast kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)

Edward Henry Potthast teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.

  1. a summer's night 1 a summer's night 1000 külastust · 4,8%
  2. Ring Around the Rosie 2 Ring Around the Rosie, 1910 500 külastust · 2,4%
  3. Blonde and Brunette 3 Blonde and Brunette 500 külastust · 2,4%
  4. The Village Carpenter 4 The Village Carpenter, 1898 500 külastust · 2,4%
  5. Beach Fun 5 Beach Fun 500 külastust · 2,4%
  6. A Family Outing 6 A Family Outing 500 külastust · 2,4%
  7. Purple Beach Scene 7 Purple Beach Scene 500 külastust · 2,4%
  8. Two Boys 8 Two Boys 400 külastust · 1,9%
  9. Boating in Central Parkk 9 Boating in Central Parkk 400 külastust · 1,9%
  10. Sunday Afternoon at the Beach 10 Sunday Afternoon at the Beach 400 külastust · 1,9%

Kui palju kordi Edward Henry Potthast lehte kuus vaadatakse?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmetabel
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100800
Jul 2026100015600
Aug 20261001100
Sept 20265001700

Kui tihti külastatakse Edward Henry Potthast teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Edward Henry Potthast teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmetabel
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Ring Around the Rosie0000000002000200
The Village Carpenter00000000040000
Moonlight on the Coast00000000020000
Blonde and Brunette000000000200100200
Boating in Central Parkk00000000020000
At the Beach 10000000001000100
In Central Park00000000010000
Ring Around the Rosey00000000000100
a summer's night000000001007001000
At the Seaside00000000000100

Milliseid seadmeid Edward Henry Potthast vaatamiseks kasutatakse?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmetabel
SeadeKülastusedJaga
arvutid1820087,1%
telefonid230011,0%
seadmed4001,9%

Milles keelesid Edward Henry Potthast on külastatud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmetabel
KeelKülastusedJaga
itaalia30037,5%
hollandi20025,0%
inglise10012,5%
korea10012,5%
Chinese10012,5%

Kui palju on Edward Henry Potthast päevasid ja mis on oodatud arv?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmetabel
PäevKülastused
reede 25 Sept300
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept300
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt200
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt200
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt300
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)500
esmasp. 19 Okt (ennust)400
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)600
esmasp. 26 Okt (ennust)500
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)300
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)600
esmasp. 2 Nov (ennust)500
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)200
neljap. 5 Nov (ennust)0

Küsimused Edward Henry Potthast lugejaskonna kohta

Milliseid teoseid Edward Henry Potthast on vaadatud kõige rohkem?

a summer's night, mis on pälvanud 1000 külastust (5% kõigist Edward Henry Potthast vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.

Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Edward Henry Potthast vaadatud?

20900 korda kaheteist kuus: 1700 kunstniku profiilis ja 19200 teoste lehtedel.

Millel seadmetel Edward Henry Potthast külastatakse?

Edward Henry Potthast kohta küsitakse arvutid (87%), telefonid (11%) ja seadmed (2%) abil; arvutid moodustavad 87% küsimustest.

Milliseid teoseid Edward Henry Potthast teoseid lugejad eelistavad?

Rahu ja sereniteit (Lütlus): 42% külastustest, võrreldes 0% kataloogist.