Emil Nolde külastuste statistika

1867 – 1956

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Emil Nolde lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Emil Nolde: statistika lühidalt

Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine) on kunstniku Emil Nolde kõige vaadeldum teos: 12 kuuga 9600 külastust, mis moodustab 22% kogukogusest. Sageli külastatakse ka: Kristuse Piinamise Häkamine ja Masks. Kokrekordne vaatamiste arv: 50000 (8700 kunstniku lehel, 41300 teoseid). Tõus 56% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Maksimum: Jul 2026 (26300 külastust). Keeled: inglise (35%), poola (10%) ja itaalia (9%). Riigid: Ameerika Ühendriigid (20%), Poola (13%) ja Itaalia (9%). Seadmete jaotus: arvutid (66%), telefonid (29%) ja seadmed (4%). Märkusel olev eelistus: Rõõmustav (Emotsionaalne toon), mis moodustab 39% külastustest kataloogi 0% kohta.

Emil Nolde enimlikud tööd (konsultatsioonide arvul) – top 10

Reiting põhineb WikiOO.org esinemiste arvule kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide punktidele. 1. koht on Emil Nolde kõige rohkem vaadeldud teos.

  1. Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine) 1 Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine), 1908 9600 külastust · 21,5%
  2. Kristuse Piinamise Häkamine 2 Kristuse Piinamise Häkamine, 1909 5800 külastust · 13,0%
  3. Masks 3 Masks, 1911 1600 külastust · 3,6%
  4. Crucifixion, 4 Crucifixion,, 1912 1400 külastust · 3,1%
  5. Dance around the Golden Calf 5 Dance around the Golden Calf, 1910 1100 külastust · 2,5%
  6. Mask Still Life III, 6 Mask Still Life III,, 1911 1000 külastust · 2,2%
  7. Anna Wieds Garden 7 Anna Wieds Garden 700 külastust · 1,6%
  8. Christ among the Children 8 Christ among the Children 700 külastust · 1,6%
  9. Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 9 Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 700 külastust · 1,6%
  10. Landscape in Red Light 10 Landscape in Red Light 500 külastust · 1,1%

Kuidas on Emil Nolde rekordi kuune lugemiste arv?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100600
Jul 2026230024000
Aug 20267008300
Sept 202656008400

Kui palju on Emil Nolde teoste kuune lugemissuurus?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Emil Nolde kõige rohkem vaadeldavaid teoseid aasta jooksul on jaotatud?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Sunset000000000000
Sea with Red Sky0000000000100100
Couple on the beach000000000000
Masks00000000100500100600
Christ among the Children000000000100100500
The Great Gardener00000000020000
Light-flooded Sea (Green)0000000001000100
Marshy Landscape under the…0000000001001000
Animal and Figures000000000000
Anna Wieds Garden000000000200100300

Kas Emil Nolde külastatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid3320066,4%
telefonid1470029,4%
seadmed21004,2%

Kuidas on Emil Nolde lugejate jaotatud keele järgi?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise310034,8%
poola90010,1%
itaalia8009,0%
Norwegian7007,9%
prantsuse5005,6%
saksa4004,5%
gruusia3003,4%
korea3003,4%
hollandi3003,4%
tšehhi2002,2%

Mis on Emil Nolde daily readership koos prognoosiga?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
pühap. 4 Okt1100
esmasp. 5 Okt1000
teisip. 6 Okt2500
kolmap. 7 Okt1600
neljap. 8 Okt900
reede 9 Okt1200
laup. 10 Okt900
pühap. 11 Okt1300
esmasp. 12 Okt900
teisip. 13 Okt2300
kolmap. 14 Okt1600
neljap. 15 Okt700
reede 16 Okt700
laup. 17 Okt400
pühap. 18 Okt500
esmasp. 19 Okt1400
teisip. 20 Okt1500
kolmap. 21 Okt1000
neljap. 22 Okt1400
reede 23 Okt1000
laup. 24 Okt1500
pühap. 25 Okt (ennust)900
esmasp. 26 Okt (ennust)1000
teisip. 27 Okt (ennust)2000
kolmap. 28 Okt (ennust)1300
neljap. 29 Okt (ennust)900
reede 30 Okt (ennust)900
laup. 31 Okt (ennust)900
pühap. 1 Nov (ennust)900
esmasp. 2 Nov (ennust)1000
teisip. 3 Nov (ennust)1900
kolmap. 4 Nov (ennust)1300
neljap. 5 Nov (ennust)900
reede 6 Nov (ennust)900
laup. 7 Nov (ennust)800
pühap. 8 Nov (ennust)800
esmasp. 9 Nov (ennust)1000
teisip. 10 Nov (ennust)1800
kolmap. 11 Nov (ennust)1200
neljap. 12 Nov (ennust)900
reede 13 Nov (ennust)800
laup. 14 Nov (ennust)800

Emil Nolde: korduma kippuvad küsimused

Mis on kunstniku Emil Nolde kõige vaadeldum teos?

Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine): 9600 külastust, 22% vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Mis on Emil Nolde lugeaskond?

50000 külastust ka twelve kuus (8700 kunstniku lehel, 41300 teose)

Kas Emil Nolde kohta külastatakse rohkem telefonis või arvutis?

Konsultatsioonid on jaotatud arvutid (66%), telefonid (29%) ja seadmed (4%) kategooriasse; juhtiv on arvutid osaga 66%.

Millistes keeles Emil Nolde kohta uuritakse?

inglise (35%), poola (10%) ja itaalia (9%); kõige populaarsem keel on inglise osalusel 35%.

Kas lugejad eelistavad Emil Nolde teosete mingit kategooriat?

Jah, Rõõmustav (Emotsionaalne toon): 39% külastustest kogu kataloogi 0% kohta.