Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Émile Munier lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Émile Munier: lugejate kokkuvõte
Viimase doceletse kuuta oli WikiOO.org andmebaas kõige rohkem vaadeldud teos kunstnikult Émile Munier: On the beach (400 vaadet), mis moodustas 7% kogu kunstniku vaatamiste kogusumast. Järgnevad portrait de marie louise ja Lunch on the Steps. Etteannetega Émile Munier on tutvitud 6500 korda: 1400 kunstniku profiilis ja 5100 üksikteoste lehtedel. Konsultatsioonid vähenesid 58% võrreldes periooniga Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige rohkem külastusi oli kuus Jul 2026, mil külastusi oli 4500. Konsultatsioon toimub arvutid (83%) ja telefonid (17%) abil. Lugejad külastavad Ühtne palett (Värviharmonia) rohkem, kui selle osa kataloogist viitab: 33% külastustest võrreldes 16% teostega.
Émile Munier kõige vaadeldavaimad teosed (top 10)
Émile Munier teosed, järjestatuna WikiOO.org arvuliste konsultatsioonide järgi viimase docelet kuud jooksul, kõige rohkem konsultatsioonidega esimestena.
-
1
On the beach
400 külastust · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 külastust · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 külastust · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 külastust · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 külastust · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 külastust · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 külastust · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 külastust · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 külastust · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 külastust · 3,7%
Kui palju kordi Émile Munier lehte kuus vaadatakse?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmetabel
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 900 | 3600 |
| Aug 2026 | 200 | 1000 |
| Sept 2026 | 300 | 200 |
Kui tihti külastatakse Émile Munier teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid Émile Munier teoseid lugejad vaatavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmetabel
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 38,0% | 24,1% |
| Pehme varjund | 32,0% | 44,4% |
| Kerge luminants | 22,0% | 18,5% |
| Valgusrikas tasakaal | 2,0% | 3,7% |
| Valgusrikas | 6,0% | 9,3% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 30,0% | 20,4% |
| Kerge värvitoon | 46,0% | 61,1% |
| Tasakaalustatud pehme | 22,0% | 18,5% |
| Selge värvitoimivus | 2,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 82,9% | 76,1% |
| Neutraalsed toonid | 9,8% | 17,4% |
| Monokroomne | 4,9% | 6,5% |
| Tume | 2,4% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 50,0% | 38,9% |
| Tasakaalustatud | 50,0% | 61,1% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 8,0% | 9,3% |
| Õrna | 10,0% | 9,3% |
| Tasakaalustatud | 8,0% | 11,1% |
| Erilugus | 18,0% | 13,0% |
| Kõrge kontrast | 56,0% | 57,4% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 8,0% | 5,6% |
| Õrnalt segatud palett | 14,0% | 7,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 16,0% | 13,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 46,0% | 40,7% |
| Ühtne palett | 16,0% | 33,3% |
Millised Émile Munier teosed on kuupõhjal kõige rohkem vaadatud?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmetabel
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milliseid seadmeid Émile Munier vaatamiseks kasutatakse?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmetabel
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 5400 | 83,1% |
| telefonid | 1100 | 16,9% |
Milles keelesid Émile Munier on külastatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmetabel
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 100 | 50,0% |
| portugali | 100 | 50,0% |
Kui palju on Émile Munier päevasid ja mis on oodatud arv?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmetabel
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 200 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 100 |
| kolmap. 7 Okt | 200 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 100 |
| neljap. 15 Okt | 100 |
| reede 16 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 100 |
| reede 30 Okt (ennust) | 100 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 200 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 100 |
Küsimused Émile Munier lugejaskonna kohta
Milliseid teoseid Émile Munier on vaadatud kõige rohkem?
- On the beach, mis on pälvanud 400 külastust (7% kõigist Émile Munier vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 teost.
Kui palju kordi on WikiOO.org kohta Émile Munier vaadatud?
- 6500 korda kaheteist kuus: 1400 kunstniku profiilis ja 5100 teoste lehtedel.
Millel seadmetel Émile Munier külastatakse?
- Émile Munier kohta küsitakse arvutid (83%) ja telefonid (17%) abil; arvutid moodustavad 83% küsimustest.
Milliseid teoseid Émile Munier teoseid lugejad eelistavad?
- Ühtne palett (Värviharmonia): 33% külastustest, võrreldes 16% kataloogist.